Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.

“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.

"The Eternal Thinker". A patinated bronze sculpture inspired by Rodin's The Thinker. Signed 'Milo'. On a black marble base.
Dim. 24 cm
SKU: 2210240177.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #526

    Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.

    A Chinese wooden side table with rose marble top and claw feet. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #441

    Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend het levensverhaal van Boeddha.

    An 18th-century Buddhist clay tablet depicting the life story of Buddha.
    No longer available
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222
    Lode Vleeshouwers

    Een gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.

    A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    “Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214

    Een verguld bronzen cartelklok met wijzerplaat in email. Sporen van restauratie aanwezig.

    A gilt bronze cartel clock with an enamel dial. Signs of restoration present.
    No longer available
    Dim. 72 x 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #178

    Een paar marmeren obelisken.

    A pair of marble obelisks.
    No longer available
    Dim. 73 x 21 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #418
    Leonardo Artworks Inc.

    “Innige omhelzing”, een vintage keramisch beeld gesigneerd Leonardo Artworks Inc. en gedateerd 1968.

    "Tight Embrace," a vintage ceramic sculpture signed Leonardo Artworks Inc. and dated 1968.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #692

    Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.

    A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    “Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.

    "Rescue". A brass statue of a fisherman on the bow. Inspired by the work of Waagen.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #207
    Bertaux

    Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #661
    Capo di Monte

    “Landelijk leven”, een groep in meerkleurig biscuit, het merkteken van Capo Di Monte en de naam Bizeta gesigneerd.

    "Country life," a group in multicolored biscuit, marked Capo Di Monte and signed Bizeta.
    No longer available
    Dim. 34 x 35 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538
    Tiziano Galli
    Period: 1908-1986

    “Meisje met de bloemen en hagedis”. Een porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt “T.Galli Made in Italy”. Enkele kleine randschilfertjes.

    "Girl with Flowers and Lizard". A porcelain figurine. Marked "T.Galli Made in Italy" at the bottom. Some small chips along the edges.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628

    Een bronzen beeldje van twee handjes.

    A bronze statue of two hands.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285
    Capodimonte

    “Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.

    "Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.
    No longer available
    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #528
    Dresden

    Een lot van 5 vintage Dresden porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.

    A lot of 5 vintage Dresden porcelain figurines. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21 & ... & 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.

    Een veelkleurig porceleinen beeld van een papegaai op een boomstronk, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.

    A multi-colored porcelain figure of a parrot on a tree stump, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #428
    Vieux Bruxelles

    Een lot van 7 stuks Vieux-Bruxelles bestaande uit 2 kandelaars, 3 beeldjes en 2 cornet vaasjes, op de vaasjes na met religieus thema.

    A lot of 7 pieces of Vieux-Bruxelles, consisting of 2 candlesticks, 3 figurines, and 2 cornet vases, all with a religious theme except for the vases.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532

    Een Chinese wierookbrander in twee delen uit jade , versierd met drakenkoppen, op een uitgewerkt houten sokkeltje.

    A Chinese incense burner in two parts made of jade, decorated with dragon heads, on an elaborately carved wooden base.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #283

    “La fête des fleurs”. Een beeld uit kunststof, reproductie naar het werk van Auguste Moreau.

    "The Flower Festival." A resin sculpture, reproduction of the work by Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #203

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #171

    Een paar gegoten bronzen plaquettes in Jugendstil stijl.

    A pair of cast bronze plaques in Art Nouveau style.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #304

    Een aardewerken beeldje van een cocker. Restauratie aan de linkerpoot.

    A terracotta statue of a Cocker Spaniel. Restoration on the left leg.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #154
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Bords de l’Escaut”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1944, titel achteraan.

    "Bords de l’Escaut" is a painting, oil on panel in a gilded frame, signed and dated 1944 in the lower right corner, with the title on the back.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #355

    Lot van 12 geldstukken, Albert I & Gent, Duitse bezetting. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, alle Cu. 25 c & 10 c, beide Gent, karton.

    Lot of 12 coins, Albert I & Ghent, German occupation. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, all Cu. 25 c & 10 c, both Ghent, cardboard.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #449
    Paul Daxhelet
    Period: 1905-1993

    “Afrikaanse dansers”. Een lot van 2 schilderijtjes, gemengde techniek op papier. Onderaan tekst en gesigneerd.

    "African dancers". A lot of 2 small paintings, mixed media on paper. Text at the bottom and signed.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 & 39 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #365
    Koninklijke Munt van België

    Een proofset met vijf Belgische munten: 10, 5, 1, 0,50 en 0,25 Bef. Eerste Editie 1970.

    A proof set with five Belgian coins: 10, 5, 1, 0.50, and 0.25 Bef. First Edition 1970.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 70
  • #674

    Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.

    A veneered square oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 35 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #349

    Een paar biscuit beeldjes met allegorische figuren. Meerdere restauraties.

    A pair of biscuit figurines with allegorical figures. Multiple restorations.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een design bijzettafeltje/vouwtafel op centrale driepoot en volledig in metaal bekleed.

    A design side table/folding table on a central tripod and fully covered in metal.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #37

    Een Moser vaas met accenten in goudverf. Grieks/Romeinse decoratie.

    A Moser vase with accents in gold paint. Greek/Roman decoration.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 10.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #657
    Val Saint Lambert

    Een set van een lampenvoet en vaas (gesigneerd) van gegoten kristal, rood in de massa.

    A set of a lamp base and vase (signed) made of cast crystal, red in color.
    No longer available
    Dim. h 21, 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een mahoniehouten ladenkastje met 1 deur en 3 laden. Onderaan versierd met snijwerk.

    A mahogany chest of drawers with 1 door and 3 drawers. Decorated with carvings at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #479
    Pilar Gonzalez

    “Surreëel landschap met baby”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘80.

    "Surreal landscape with baby". A painting, oil on canvas. Signed and dated '80 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 88,5 x 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103
    A. Moreau

    “Haasje over”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Leapfrog". A bronze cast statue on a marble base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling : Vrijdag 18 & Zaterdag 19 Oktober van 10.00 tot 17.00.

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More