“De emmausgangers”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Romain De Saegher

“Les Compagnons d’Emmaüs”. Technique mixte sur papier. Signé.
Dim. 24 x 31 cm
SKU: 0803160559.
Categories: Aquarel, Gouache, Papier.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #559
Estimate: € 160 / 180

Other lots by De Saegher

  • #554
    Romain De Saegher

    “De vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fuite en Egypte”. Technique mixte sur papier. Signé.
    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140

  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554
    Romain De Saegher

    Dim. 23 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 140

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00