Other lots by De Saegher
Similar lots by type
-
#354N. Karpov
“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Alphonse Van Beurden
“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
“La rencontre”. Aquarelle chinoise sur papier de riz.No longer availableDim. 107 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#69W.K.
“Italiaans meer”. Aquarel. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1900.
“Lac italien”. Aquarelle. Monogrammée. Vers 1900.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39
Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.
Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958
“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552Edmée Radar
“Stilleven met pop fles en kist”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux poupée, bouteille et coffre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#272F. Maxwell
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#542G.W. Elliot
“Zuiders zicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Vue méditerranéenne”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#114A. Van Kooten
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 35 / 55 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#592
Een pagina uit “Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, geschreven door Ludolphus de Saxiona en uitgegeven te Antwerpen bij Gerard Leeuw. 1487 dus een zg. incunabel. Bovenaan versierd met een houtsnede.
Page du ““Boeck vanden leven ons Heeren Jesu Christi”, écrit par Ludolphus de Saxiona et édité à Anvers chez Gerard Leeuw. 1487 ou un incunable. Le dessus décoré d’une gravure sur bois.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#492Richard Baseleer
“Kalmthoutse heide”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Bruyère de Kalmthout”. Gouache sur papier. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 48 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#594
“Personage”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘C.A. Appel’.
“Personnage”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: C.A. Appel.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#512Soutine
“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#479Dre
“Peruviaanse vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘01.
“Femme péruvienne”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘01.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#724Charles Mertens
“Havenzicht.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue d’un port”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#529Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449
“Vissersboot in de haven”. Gouache op papier. Niet gesigneerd.
“Bateau de pêche dans le port”. gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 31 x49 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#376
Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#845
Een ronde tafel op centrale poot met imitatie schildpadfineer. Fineer van het tafelblad helemaal gelost en te restaureren.
Table ronde sur pied central en placage imitant l’écaille. Tablette à restaurer.No longer availableDim. Ø: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253
Een verzilverd metalen dienblad met hoge galerij en twee handgrepen. Daarop zes diverse karaffen van kristal en van glas. Met hun stoppen.
Plateau en métal argenté à haute galerie et deux anses. Présentant six carafes différentes en cristal et en verre. Avec leurs bouchons.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#629
“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#711Gustave Van Vaerenbergh
Een klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#338Val St. Lambert
Een lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Lot de huit verres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#745Unica
Lot van vier poppen van papier-maché uit de jaren 20. Gemerkt: “Unica Belgium Courtrai 78” in cirkel (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” in cirkel (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic& BR 416913 (H. 72 cm) en “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” in cirkel ( H. 74 cm). Lichamen van compositie.
Lot de quatre poupées en papier mâché des années 20. Marques: “Unica Belgium Courtrai 78” dans un cercle (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” dans un cercle (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic & BR 416913 (H. 72 cm) et “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” dans un cercle ( H. 74 cm). Corps en composition.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#68
Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#79E. Ferremans
“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#826
Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.
Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 180 / 200 -
#499Lucien Nolens
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#716
Een Jacobean armstoel van gesculpteerd eikenhout. XVIIe eeuw.
Fauteuil de style Jacobean en chêne sculpté. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120