#122Maria Innocentia Hummel
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#67
#45Lladro
“Jongen met kruiwagen”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
#83
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 304. Onderaan gemerkt. Schilderspalletje gelijmd.
#14Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit, bestaande uit twee vogeltjes en een roos. Eén blaadje bij een vogeltje gerestaureerd en minieme schilfer bij de roos. Gemerkt.
Trois groupes de biscuits italiens multicolores, composés de deux oiseaux et d'une rose. Une feuille sur un oiseau a été restaurée et un petit éclat sur la rose. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9, 18 & 22 cmEstimate: € 20/25 -
#22
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#123Goebel, Germany
#42Lladro
“Meisje met kat”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1977.
"Fille au chat". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1977.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/45 -
#125Goebel, Germany
#23Regina, Gouda
Een tabakspot van meerkleurig plateel. Gemerkt onderaan.
#109Maria Innocentia Hummel
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#5
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 35/45