Other lots in this auction
-
#129Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#40
Een penseelkoker van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Pot à pinceaux en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Goebel, Germany
“Wayside harmony”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 111 3/0.
“Harmonie en bordure de route”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 111 3/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#7
“Pijproker met bloemen”. Een porseleinen beeldje van Capodimonte. Onderaan gemerkt.
« Fumeur de pipe avec des fleurs ». Une figurine en porcelaine de Capodimonte. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#85Goebel, Germany
“’I’ habs erreicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 315. 1955.
"I’habs erreicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 315. 1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#103Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#26
Een lot van +/- 75 porseleinen peper-, zout- en mosterdvaatjes in diverse uitvoeringen.
Lot de +/- 75 fûts de poivre, de sel et de moutarde en porcelaine de différents modèles.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 4 - 12 cmEstimate: € 70 / 100 -
#36Parastone
“Il Gioiello” & “Il pirata”. Twee meerkleurige Venetiaanse maskers als wandversiering.
"Il Gioiello" & "Il pirata". Deux masques vénitiens multicolores en décoration murale.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#89Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Florence - Capodimonte
“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van kunststof. Ontwerp Guiseppe Armani.
"Associer avec des corbeilles de fruits". Deux figurines en plastique. Conception Guiseppe Armani.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#55
“Oude man met paraplu”. Een beeld van aardewerk. Gemerkt onderaan.
"Vieil homme au parapluie". Une statuette de poterie. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25 / 35