Similar lots by type
-
#78
Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.
Une théière arabe en laiton à décor gravé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#4
Luchter van messing en kristal.
Lusre en laiton, cristal et opaline.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#210
Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15/25 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#208
Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15/25 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
Deux oies en plastique. Un bec restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/35 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#262
Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#23
Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.
Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#213
Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.
Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dégâts au placage et tablette en marbre manquante.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 165 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#220
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20/25 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#59
Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
« Gutes Rechtsmacht allzeit Knecht ». Un plat décoratif récent en porcelaine allemande.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#37
Twee dienbladen van verzilverd metaal, waarbij één met houten handvatten. We voegen er een verzilverd metalen domper aan toe.
Deux plateaux en métal argenté dont un avec poignées en bois. On ajoute un éteignoir en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#138
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#221
“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#144
Drie verschillende gepolychromeerde aardewerken Boeddha’s.
Trois Bouddhas différents en poterie polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cm - 31 cmEstimate: € 35/45 -
#123
Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#171
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#64
Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50/60 -
#7
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#225
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 50/80