#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#58LomonosovEen porseleinen beeldje van een poedel. Onderaan gemerkt, made in USSR.
#120Een cloisonne vaas met drakendecor, geblutst aan de kraag.
A cloisonné vase with dragon decor, bruised at the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#138Een blauw Boheems kristallen karaf.
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#193Een lot van 3 porseleinen vaasjes. Divers decor.
#89Een lot met verzilverd bestek in ladekistje. Enkele stukken manco.
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70 -
#41Een kristallen vaas gemerkt Val Saint Lambert, groen en doorzichtig, met schilferschade op meerdere plaatsen.
#101Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableOnline onlyDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240