#208Een bronzen vrouwen torso op stenen platform.
A bronze women's torso on a stone platform.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#395Siku Metall 1:32Een vrachtwagen met oplegger op afstandsbediening, MAN truck met Electronische kiplader met 3 assen. Geen afstandsbediening bij de truck. Als nieuw.
A remote-controlled truck with trailer, MAN truck with electronic tipper trailer with 3 axles. No remote control included with the truck. As new.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#68CapodimonteEen grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.
A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#324PanamarenkoFotolithografische reproductie naar ‘Vliegend tapijt’, van Panamarenko.
Photolithographic reproduction of 'Flying Carpet' by Panamarenko.No longer availableDim. 21/17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#498Chinese porseleinen vaas met de afbeelding van een vliegende draak.
Chinese porcelain vase with an image of a flying dragon.No longer availableDim. Hoogte 43, Ø 25 cmEstimate: € 150 / 180 -
#517Een kalebasvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van landschappen.
A gourd-shaped vase made of Chinese porcelain with a blue and white landscape decoration.No longer availableDim. H 37, Ø 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#406Een massief eikenhouten salontafel met gesculpteerde leeuwen als poten.
A solid oak coffee table with sculpted lion legs.No longer availableDim. 54 x 99 x 115 cmEstimate: € 100 / 150 -
#468Chinees beeldje van een jong koppel met een grote gemberpot. In blauw en wit gelazuurd pporcelein.
Chinese figurine of a young couple with a large ginger jar. In blue and white glazed porcelain.No longer availableDim. H22.5, B 16 cmEstimate: € 40 / 60