#167Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.
Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Een lot munten, grotendeels zilver. Afkomstig van Belgie, Canada, Nederland, Frankrijk en Zwitserland. Kwaliteiten van POOR tot VERY FINE.
A lot of coins, primarily silver. Originating from Belgium, Canada, the Netherlands, France, and Switzerland. Conditions range from POOR to VERY FINE.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363éditions MoulinsartEen lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’Amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.No longer availableDim. 12 x 27 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
#524Houten butlerbeeld van een man in wit gewaad met fez. Dienblad ontbreekt.
Wooden butler statue of a man in a white robe with a fez. Tray is missing.No longer availableDim. Hooght 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een massief eikenhouten secretaire in Louis XV-stijl.
A solid oak secretary desk in Louis XV style.No longer availableDim. 96 x 95 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.
#124Jan Van Puyenbroeck“Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.
"Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.No longer availableDim. 25/30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#325Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200