#407Een paar Chinese famille verte vazen met een decor van bloemen en vogels, één vaas heeft 2 grote scheuren aan de hals. 19e/20ste eeuws
A pair of Chinese famille verte vases with a decoration of flowers and birds, one vase has 2 large cracks at the neck. 19th/20th century.No longer availableDim. h 30.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
"English hunting dog," a bronze sculpture, unsigned.No longer availableDim. 16 x 25 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een 18 kt geelgouden kruisje en speld bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold cross and brooch set with a pearl.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 160 / 200 -
#217Butlerspiegel in goudkleurige lijst.
Butler’s mirror in gold-colored frame.No longer availableDim. ØEstimate: € 80 / 100 -
#314Pierre Van Rompaay‘Vezels’ Tekening in gemengde techniek. Getekend van Rompaay.
‘Fibers’ Drawing in mixed media. Signed by Rompaay.No longer availableDim. 35/50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356TensaEen set van 3 vergaderstoelen ontworpen door König & Neurath voor Tensa.
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
#453Muzikant. Brons beeldje uit Benin. Man met strijkinstrument en wandelstok.
Musician. Bronze figurine from Benin. Man with string instrument and walking stick.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Grote vergrijsde aardewerken kruik op metalen voet, gedecoreerd rond de kraag.
Large weathered earthenware jug on metal base, decorated around the neck.No longer availableDim. Hoogte 77, Ø 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Een tulpenvaas van Chinees porselein met een decor van bloemen en personages. Famille noir stijl.
A tulip vase made of Chinese porcelain with a design of flowers and figures. Famille noir style.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#75Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#282Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.
A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.No longer availableDim. h 292 cmEstimate: € 40 / 60