“De Griekse speerdrager”. Houten hoogreliëf.
M. Dujol

"The Greek spear bearer." Wooden high relief.
Dim. 50 x 27 cm
SKU: 2503250238.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 100 / 120

  • #193

    Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.

    A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #71
    Jean Marais

    Handgemaakte keramische koffiekan met filter en deksel. Het glazuur is een rijke donkerbruine kleur. Jaren 60, gesigneerd Jean Marais.

    Handmade ceramic coffee pot with filter and lid. The glaze is in a rich dark brown color. From the 1960s, signed by Jean Marais.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #321

    Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor, vergulde oren en met uiterst grote bovenrand.

    A Chinese porcelain vase with floral decoration, gilded handles, and an extremely large top rim.
    Dim. 38,5 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45
    Peru Ilaria

    Een zilveren slavenarmband, 925‰ versierd met vissen. In originele doos.

    A silver slave bangle, 925‰ adorned with fish motifs. In original box.
    Dim. 85,85 g h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #537

    Grote Chinese vaas, famille rose. 3 façades met decor van personages, vogels en gebruiksvoorwerpen. Onderaan gemerkt.

    Large Chinese vase, famille rose. 3 facades decorated with figures, birds, and utensils. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een Italiaans gepolychromeerd Empire bed, circa 1800, ideaal als Daybed.

    An Italian polychromed Empire bed, circa 1800, perfect as a daybed.
    Dim. 95 x 210 x 95 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #236

    Een fauteuil à la reine van gebeeldhouwd notenhout, Régencestijl. Herbekleed met steenrode stof. XIXde eeuw.

    A fauteuil à la reine in carved walnut wood, Regence style. Reupholstered with terracotta fabric. 19th century.
    Dim. 106 x 69 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Antieke buikcommode met 2 laden en 2 deuren. De laden zijn gecompartimenteerd en bekleed met rood fluweel. Onder het bovenblad zit aan beide kanten een uitschuifbaar plateau, eveneens bekleed met rood fluweel.

    Antique commode with 2 drawers and 2 doors. The drawers are compartmentalized and lined with red velvet. There are pull-out trays on both sides below the top, also lined with red velvet.
    Dim. H 95, B 135, D 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #533

    Metalen beeld van een Chinese knobbelgans.

    Metal statue of a Chinese knob-billed duck.
    Dim. H 33, B 19, D 37 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #575
    Märklin HO

    Märklin HO, set 3054, diesellocomotief, in zijn originele verpakking.

    Märklin HO, set 3054, diesel locomotive, in its original packaging.
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Chinees beeldje van een jong koppel met een grote gemberpot. In blauw en wit gelazuurd pporcelein.

    Chinese figurine of a young couple with a large ginger jar. In blue and white glazed porcelain.
    Dim. H22.5, B 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Panamarenko

    Gedrukte prent naar het werk van Panamarenko. ‘Panama’

    Printed print after the work of Panamarenko. ‘Panama’
    Dim. 14/21 cm
    Estimate: € 40 / 50

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00