#475Marklin HoMärklin set 2863, Auto transport-trein van de Volkswagenfabriek met 1 bedrijfslocomotief DHG 700 C, 2 dubbeldeks autotransporters en 16 volkswagen modelauto’s. Nieuw in originele doos.
Märklin set 2863, Car transport train from the Volkswagen factory with 1 industrial locomotive DHG 700 C, 2 double-deck car transport wagons, and 16 Volkswagen model cars. New in original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#456Handgeknoopt Perzisch tapijt.
Hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 240/330 cmEstimate: € 150 / 180 -
#267P. Regout & Co, MaastrichtEen paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een zilveren rammelaar uit 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableDim. Bruto: 85 gEstimate: € 250 / 400 -
#282Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.
A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.No longer availableDim. h 292 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#279G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#565Märklin HOMärklin HO, set 3021, diesellocomotief, in zijn originele verpakking.
Märklin HO, set 3021, diesel locomotive, in its original packaging.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#96Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
#77Een beeld in albast van een jongedame en een duivelsbuste op een waterfontein. Met meerdere kleine beschadigingen. Duivelshoofd gelijmd.
A statue in alabaster of a young lady and a devil's bust on a water fountain. With several small damages. Devil's head glued.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 40 / 60