Other lots in this auction
-
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#104
Een paar Delfts blauw-wit porseleinen vaasjes met landschap en dame in het decor. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A pair of Delft blue and white porcelain vases decorated with landscapes and a lady. Marked at the bottom. Late 19th century. -
#78
Een communicantenetui met een kerkboek, een portemonnee en een kaartjeshouder van geruit kunststof met onyxen uitzicht. Jaren vijftig.
A communion set with a prayer book, a wallet, and a card holder made of checkered plastic with onyx details. From the 1950s. -
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#57Leclercq
“Guldenboek van de Belgische weerstand”. Een boek gepubliceerd door de "Comissie voor de Historiek van de Weerstand" opgericht door het Ministerie voor Landsverdediging. Uitgeverij Leclercq, 429p met zachte cover.
"Golden Book of the Belgian Resistance." A book published by the "Committee for the History of the Resistance" established by the Ministry of Defense. Publisher Leclercq, 429 pages with soft cover. -
#122Belmet
Een verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
A silver-plated coffee and tea set, including a milk jug and sugar bowl, marked "Belmet, made in Belgium". Includes a silver-plated tray. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
"The miner", an Italian porcelain sculpture marked: Minatore, sculptor Tiziano Galli, handmade, made in Italy. Some minor damages and a glued part. -
#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#111J.V.
“Poort”, een set van 2 fotoprints van een roestige metalen poort, gemonogrammeerd J.V.
"Gate", a set of 2 photo prints of a rusty metal gate, monogrammed J.V. -
#85
Een lot van 3 strips bestaande uit Kari Lenti lost het op, De tiran en het varken van Bob Mau, Thomas Pips in de witte stopstraal en De lustige kapoentjes nr 18.
A lot of 3 comics consisting of Kari Lenti solves it, The tyrant and the pig by Bob Mau, Thomas Pips in the white mustache, and The merry capons no. 18. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box.