#30Tissot Swiss MadeEen vergulde dameshorloge met vergulde polsband.
A gilt ladies' watch with a gilt wristband.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#457Marmeren Boeddha hoofd in Ming stijl, op zwart metalen voet.
Marble Buddha head in Ming style, on black metal base.No longer availableDim. Hoogte 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188Pieter Frans PerckmansPeriod: 1895 - ?“Begijnhof te Mechelen, een lot van 2 aquarellen op papier, gesigneerd Fr. Perckmans.
"Beguinage in Mechelen, a set of 2 watercolors on paper, signed Fr. Perckmans."No longer availableDim. 49 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Pol Marijnissen‘Vissers op de Waddenzee’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Getekend A Marijnissen. In goudkleurig kader.
‘Fishermen on the Wadden Sea’, oil on panel from the 19th century. Signed by A Marijnissen. In a gold-colored frame.No longer availableDim. 30/24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#7LuceplanEen hanglamp van glas en verchroomd metaal, ontworpen door Paolo Rizzatto voor Luceplan, model Glassglass D31.
A pendant lamp made of glass and chrome-plated metal, designed by Paolo Rizzatto for Luceplan, model Glassglass D31.No longer availableDim. h 49 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#123Een antieke schouwklok samengesteld met delen van een Chinese vaas en verguld bronzen klokdelen. Gemerkt op de wijzerplaat ‘Bruxelles’.
An antique mantel clock composed of parts from a Chinese vase and gilded bronze clock components. Marked on the dial 'Bruxelles'.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#99“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“De doorgang onder het kapelletje”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat Alf. Van Neste.
"The passageway under the little chapel", an etching on paper, signed outside the plate Alf. Van Neste.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#365Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend Boeddha.
#598WMFEen kandelaar, WMF, ongebruikt in originele verpakking.
A candle holder, WMF, unused in original packaging.No longer availableDim. l 29 cmEstimate: € 10 / 20