#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug. -
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#175LiebigEen bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos. -
‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed. -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly. -
#43Een set van 3-in-1 Chinees porseleinen bloempotjes.
A set of 3-in-1 Chinese porcelain flower pots. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#152Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.
#55Een dienblad in Hollywood Regency stijl, messing en fumé spiegelglas.
A tray in Hollywood Regency style, made of brass and smoked mirror glass. -
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -