#347Period: 19 e eeuwHindu Khandoba ruiter. 19e eeuws bronzen beeldje.
Hindu Khandoba horseman. 19th century bronze figurine.No longer availableDim. Hoogte 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.
#421Sino-Tibetaanse bronzen model van Boeddha Masjushri met inlegwerk van turkoois en koraal. 19/20e eeuw
Sino-Tibetan bronze model of Buddha Manjushri with turquoise and coral inlay. 19th/20th century.No longer availableDim. H 21, B 18 cmEstimate: € 350 / 500 -
#596Een paar lantaarns in koper en glas.
#441Maria Innocentia HummelEen lot van 3 ‘Hummeltjes’, bestaande uit 152A, umbrella boy, periode 1964-1972, 185, accordeon boy, periode 1972-1979 en 96, little shopper, periode 1979 - 1990.
A lot of 3 'Hummel figurines', including 152A, umbrella boy, period 1964-1972, 185, accordion boy, period 1972-1979, and 96, little shopper, period 1979-1990.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#380Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.62 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#580Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een respectievelijk gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. en 0,84 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.39 ct. and 0.84 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#416Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas. Links onderaan ontbreekt 1 rosetje.
A Venetian mirror of cut and engraved glass. One rosette is missing at the bottom left.No longer availableDim. 140/71 cmEstimate: € 150 / 180 -
#508Afrikaans geïnspireerd maskervormig beeld, brons op houten voetje.
African inspired mask-like sculpture, bronze on wooden base.No longer availableDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Moritz GottschalkEen groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.
A large triple dollhouse with many accessories, from old dolls to furniture and numerous small items. Circa 1900. Some furniture items are more recent in origin.No longer availableDim. 52 x 163 x 62 cmEstimate: € 2400 / 3500