#406Een massief eikenhouten salontafel met gesculpteerde leeuwen als poten.
A solid oak coffee table with sculpted lion legs.No longer availableDim. 54 x 99 x 115 cmEstimate: € 100 / 150 -
#95Gucci ItalyEen vintage dubbel potlood, gemerkt Gucci, made in Italy, 925. Zilver en kristal in zijn originele doos. Medio jaren 60 van de vorige eeuw.
A vintage double pencil, marked Gucci, made in Italy, 925. Silver and crystal in its original box. From the mid-1960s.No longer availableDim. l 25.5 cm 925‰Estimate: € 250 / 350 -
#439Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#159Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#344DeknudtEen geslepen spiegel met vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd met oa. engelen. Gemerkt met label Deknudt.
A cut mirror with a gilded plastic frame, richly decorated with, among others, angels. Marked with Deknudt label.No longer availableDim. 71 x 46 cmEstimate: € 50 / 75 -
#43AFKHEen album met 24 volledig intacte en een zestal onvolledige vintage sticker paginas.
#141Lot van 4 vintage wandelstokken, gedecoreerd met schildjes.
Lot of 4 vintage walking sticks, decorated with shields.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211‘Moeder en kind’. Bronzen beeld op marmeren voet, in art nouveau stijl.
‘Mother and child’. Bronze sculpture on marble base, in Art Nouveau style.No longer availableDim. Hoogte 58 cmEstimate: € 250 / 350