#220Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale amethisten 23 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,33 ct.
An 18 kt yellow gold earrings set with central amethysts 23 ct. and diamonds with a total weight of approximately 1.33 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#455Marklin HoMärklin set 47074, goederenwagonset bestaande uit een 3-delige goederenwagen-set met 4-assige containerdraagwagens met lading en graafmachine. Als nieuw in originele doos.
Märklin set 47074, freight wagon set consisting of a 3-piece set with 4-axle container flatcars with cargo and excavator. Like new in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#183Haardijzers, set.
#409Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
#444“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
#281Klassieke peervormige hanglamp. Glas en messing.
Classic pear-shaped hanging lamp. Glass and brass.No longer availableDim. hoogte 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Bidjar tapijt, Benares India.
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#467Bronzen krijger te paard. Dhokra, Indie.
Bronze warrior on horseback. Dhokra, India.No longer availableDim. h 19 x l 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. XIXe eeuw.
#160Een halssnoer met barokparels en met zilveren slot.
A necklace with baroque pearls and a silver clasp.No longer availableDim. L: 30 cmEstimate: € 180 / 250