#161VelociEen blauwe koersfiets, Veloci, maat 52, 18 versnellingen.
A blue racing bike, Veloci brand, size 52, 18 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 80 / 120 -
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#414Daniel Been‘Baai van Monte Carlo’, olieverfschilderij op doek. Getekend Been.
'Bay of Monte Carlo', oil painting on canvas. Signed Been.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#279G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#323PrakticaEen vintage Praktica L camera met Pentacon auto 1.8/50 en IFOCO Auto 2x Converter in bijbehorende lederen tasjes.
A vintage Praktica L camera with Pentacon auto 1.8/50 lens and IFOCO Auto 2x Converter in matching leather bags.No longer availableDim. 13 x 16 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#271Capodimonte“Ritorno dai campi”, een groep in meerkleurig biscuit, gemerkt Capodimonte, porcellane principe.
"Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.No longer availableDim. 29 x 35 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Bachtiar, handgeknoopt Iraans tapijt.
Bachtiar, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 202/130 cmEstimate: € 150 / 300 -
#1Maurice FrécourtEen paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.No longer availableDim. 15 x 8 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#465Marklin HoMärklin set 43580, Setrijtuigen “dubbeldekkers”, bestaande uit 1 dubbeldekker DABz 756, 2 dubbeldekkers DBz 751 en 1 dubbeldekker-stuur-standrijtuig DBbzf 761. Als nieuw in originele doos.
Märklin set 43580, Set of carriages "double deckers", consisting of 1 double-decker DABz 756, 2 double-deckers DBz 751, and 1 double-decker control car DBbzf 761. As new in original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#505Märklin HOMärklin HO, startset 29159, bestaande uit een diesellocomotief met 3 goederenwagons, sporen en transformator. Als nieuw in zijn originele doos.
Märklin HO, starter set 29159, consisting of a diesel locomotive with 3 freight cars, tracks, and transformer. As new in its original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#5Een 18 kt gouden ring bezet met smaragden en briljanten, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct
An 18 kt gold ring set with emeralds and diamonds, with a total weight of ± 0.14 ct.No longer availableDim. 3.15 gEstimate: € 160 / 200