“De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.

"The young smoker." Bronze sculpture on marble base.
Dim. h 40 cm
SKU: 2503250128.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 120 / 160

  • #142
    Simon Van Gelderen
    Period: 1905 - 1986

    “Zicht op Antwerpen vanop Linkeroever”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd S. Van Gelderen. Toegevoegd een map over de kunstenaar.

    "View of Antwerp from the Left Bank". A painting, oil on canvas, signed S. Van Gelderen. Included is a folder about the artist.
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. XIXe eeuw.

    A baluster vase of Chinese porcelain with a blue and white decor of a deer and flowers. 19th century.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.

    Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    Quimper beeldjes. Koppeltje met hoge hoed. Beide beeldjes zijn gelijmd aan de hals. De hoedranden hebben op meerdere plaatsen schilferschade. Toegevoegd; een meermaals gelijmd melkkannetje met Aziatisch decor.

    Quimper figurines. Couple with top hat. Both figurines are glued at the neck. The hat edges have flake damage in several places. Included; a repeatedly glued milk jug with Asian decor.
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Toulouse Lautrec, poster van de tentoonstelling in het Stedelijk museum Amsterdam.

    Toulouse Lautrec, poster for the exhibition at the Stedelijk Museum Amsterdam.
    Dim. 59/77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363
    éditions Moulinsart

    Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’Amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.

    A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.
    Dim. 12 x 27 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252

    ‘Platbodems aan het strand’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Onleesbaar gesigneerd. In decoratieve goudkleurige kader.

    'Flat-bottomed boats on the beach', oil on panel from the 19th century. Illegibly signed. In a decorative gold-colored frame.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #561

    Een houten butler-tray met opvouwbaar onderstel.

    A wooden butler tray with a foldable base.
    Dim. 80 x 67 x 47 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #310

    Een ketting en hanger 925 ‰ bezet met een parel.

    A necklace and pendant 925 ‰ set with a pearl.
    Dim. 11,18 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with fantasy stones.
    Dim. 8,58 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #1
    Maurice Frécourt

    Een paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.

    A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.
    Dim. 15 x 8 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #508

    Afrikaans geïnspireerd maskervormig beeld, brons op houten voetje.

    African inspired mask-like sculpture, bronze on wooden base.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00