“De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.

"The young smoker." Bronze sculpture on marble base.
Dim. h 40 cm
SKU: 2503250128.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #128
Estimate: € 120 / 160

  • #187

    Een 19de eeuwse massief houten Franse panettière van walnoot.

    A 19th-century solid wood French walnut bread cabinet.
    Dim. 84 x 98 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244
    Masson

    “Zicht op de velderijen”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Masson en gedateerd 1941.

    "View of the farmlands", a painting, oil on paper, signed Masson and dated 1941.
    Dim. 32 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #284
    Schmid

    Een schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.

    A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.
    Dim. h 26.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #33

    Set van 3 Delftse tulpenvaasjes.

    Set of 3 Delft tulip vases.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417

    Twee Birmaanse urnen in de vorm van een olifant met berijder. Gegoten in brons. XIXde eeuw.

    Two Burmese urns in the shape of an elephant with a rider. Cast in bronze. 19th century.
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #375
    Hasbro Action Man
    Period: 1999 - 2005

    Een lot van Hasbro Action Man bestaande uit: Laser Force, Mission Grizzly, Crocodile Ranget, Hydro Speeder, Arctic Mission, Mountain Mission, Thai Mission waarvan de meeste in ongeopende verpakking en 5 losse figuren.

    A lot of Hasbro Action Man including: Laser Force, Mission Grizzly, Crocodile Ranger, Hydro Speeder, Arctic Mission, Mountain Mission, Thai Mission, most in unopened packaging, and 5 loose figures.
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een Empire vitrine/schrijfmeubel met fineer, verguld bronzen beslag en marmeren blad. 2 deuren en 6 laden waarvan één met schrijfdeel vanbinnen.

    An Empire display/writing cabinet with veneer, gilt bronze fittings, and a marble top. 2 doors and 6 drawers, one of which has a writing compartment inside.
    Dim. 167 x 105 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #574

    Een Lierse lantaarn in groen smeedijzer met polychrome bloemen.

    A Lier lantern in green wrought iron with polychrome flowers.
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 4060
  • #374

    ‘Op het terras’. Ets-mezzotint met blauwtinten. Epreuve d’artiste. Getekend Alain Lambilotte. Toegevoegd; enkele folders en brochures van galeries.

    ‘On the terrace’. Etching-mezzotint with blue tones. Artist's proof. Signed by Alain Lambilotte. Included; several gallery leaflets and brochures.
    Dim. 40/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    ‘Tyrannosaurus Rex’. Kunststoffen beeldje van de koning der dinosauriers.

    'Tyrannosaurus Rex.' Plastic figurine of the king of dinosaurs.
    Dim. H 38,B 22, L 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Een 18 kt wit en roze kleurige gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een robijn van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and pink colored gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct. and a ruby of approximately 0.20 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #416

    Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas. Links onderaan ontbreekt 1 rosetje.

    A Venetian mirror of cut and engraved glass. One rosette is missing at the bottom left.
    Dim. 140/71 cm
    Estimate: € 150 / 180

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00