Similar lots by type
-
#236Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#34“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Liberio Bretas“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#86Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 59 cmEstimate: € 15 / 25 -
#135Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#257Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#230Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 79 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#106“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 160 -
#234Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30 / 40 -
#107Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#264“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#206Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#227CamdenEen reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#201Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Goebel, Germany“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
Aller à l'église. Un soi-disant Hummelscape dans sa boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Een verguld bronzen set, bestaande uit een klein dienblaadje, een vide-poche, een bekertje en een luciferhouder, allen versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau.
Ensemble en bronze doré, composé d'un petit plateau, d'une vide-poche, d'une coupe et d'un porte-allumette, le tout décoré de feuilles en relief. Époque Art nouveau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#46Goebel Crystal collectionEen dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#165Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableOnline onlyDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#290Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#35“Man met hond” & Vrou met waaier”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Resp. gemerkt Casades en Nao.
"Homme au chien" & Femme à l'éventail". Deux figurines de porcelaine multicolore. Résp. marqué Casades et Nao.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Een lot van veertien verzilverd metalen servetringen, waarbij een groot deel in originele doosjes.
Lot de quatorze ronds de serviette en métal argenté, une grande partie dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#39Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableOnline onlyDim. 29 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#64Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60


