#85Marcel Ruyssinck
“Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chat". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#64
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#125Suzanne Berset
#164
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#76M. Op de Beeck
“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#178
“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
#29
Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
#47Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
#30Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
#87
“Herenportret”. Plakkaatverf op papier.
"Portrait d'homme". Peinture d'affiche sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 106 x 99 cmEstimate: € 35 / 45 -
#146Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#36
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.