#58Een paar verguld kunstbrons gesculpteerde fazanten.
A pair of gilded art bronze sculpted faisants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#162Een lot van 6 karaffen waarvan 3 met schade aan de dop.
#184Een koperen tabaksdoos met de afbeelding van een paard in het deksel gegraveerd.
A copper tobacco box with an engraved image of a horse on the lid.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 12 x 7 cmEstimate: € 5 / 10 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#69Een retro groene vaas met oranje-witte accenten. onderaan gesigneerd.
A retro green vase with orange-white accents, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 20 / 30 -
#238Een lot van 3 steengoed eieren waarvan 1 beschilderd.
#259Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een meisjeshoofd met lang haar en een bloemenkroon. Amberkleurige steel.
#174Christofle ParisEen verzilverd metalen sjaalgesp in origineel etui.
A silver-plated metal scarf clasp in original case.No longer availableOnline onlyDim. l 4 cmEstimate: € 25 / 50 -
#144Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
#95“Don Quichote”. Een gepatineerd gipsen beeldje.
"Don Quixote". A patinated plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 25 / 50 -
#318Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#190Drie kleine zakpijpen met draaiende kromme hoornen steeltjes, pijpenkoppen van bewerkt hout, één gemerkt BC.
Three small pocket pipes with twisting curved horn stems, pipe bowls of worked wood, one marked BC.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50