#118
Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
Un petit vase soufflé de gaz jaune avec des décorations noires.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/30 -
#105Bailly & Fils à Dijon
Een gedreven messingen comtoiseklok. Zonder gewichten.
Une horloge comtoise en laiton. Sans poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#243
#285Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 242.00 €Dim. 50 x 70 cmEstimate: € 500/800 -
#253
#262Vaughan design
#128
Een vaas van Imariporselein.
#202
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#182Noël Vos
“Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrammeerd en genummerd 42/60 buiten de plaat
”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 14,5 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#270Albert De VosPeriod: 1868 - 1950
“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#211
Paire de miniatures représentant un chien et un chien et un chat. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 8 x 6 cmEstimate: € 100/120 -
#224
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60