#276
Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#157
Een verzilverd metalen waterkan.
#253Atlanta
Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#142Joseph VernerPeriod: 1923-1991
“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#258
Een 18e eeuwse Duitse tinnen kraantjeskan.
Une cruche à robinet en étain allemand du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
#213Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#72
Een koperen blaker met lang handvat.
#110Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#187
“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25/35