“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #410

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #114
    Irène Bataille
    Period: 1913-2012

    "Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #165

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 0.64 ct GVS1 and brilliant-cut diamonds totaling 0.16 ct.
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #229

    Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.

    A porcelain vase on a pedestal, richly gilt and decorated with Napoleonic scenes. Handles shaped like odalisques.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #186
    Sanderus

    “Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.

    "Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.
    Dim. 6,5 x 50 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910-2006

    “St Carolustoren, Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.

    "St. Carolus Tower, Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.
    Dim. 33 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #460

    Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

    An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #572

    Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.

    A patinated walnut music stand with fine carving.
    Dim. 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00