“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #301
    Köhler Gama

    “Gama 665”, een vintage tin toy tractor met rupsbanden en aanhangwagen, in originele doos. En “A musical novelty”. Een vintage tin toy zangvogeltje, in originele doos met enige schade. 1 klauwtje aan de poot afgebroken.

    "Gama 665", a vintage tin toy tractor with caterpillar tracks and trailer, in original box. And "A musical novelty". A vintage tin toy singing bird, in original box with some damage. One claw broken off the leg.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

    A bronze plaque with a relief of a lion.
    Dim. 38 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #111

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken veldfles met 2 riemgaten. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic canteen with 2 strap holes. Peru.
    Dim. 16,5 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #333

    Zeiss, Objektive in der Raumfahrt, een lot van 15 boekjes met elk 12 dia’s van de ruimtevaart. Boekjes 1 tem. 17 waarvan nr 11 en 12 ontbrekend.

    Zeiss, Lenses in Space Travel, a lot of 15 booklets each with 12 slides of space travel. Booklets 1 to 17, with numbers 11 and 12 missing.
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Gérard Laenen
    Period: 1899-1980

    “Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.

    "View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #395

    Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.

    A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.
    Dim. 103 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00