• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #73

    “Jongedame met hinde”, een Art-Deco beeld in craquelé, gemerkt Fontinelle. Gerestaureerd aan de voet.

    "Young lady with deer", an Art Deco sculpture in crackle glaze, marked Fontinelle. Restored at the base.
    Dim. 25 x 42 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #677

    Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.

    Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #568
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120
  • #272

    “Liverpool Ship Building Co. 1852”, een decoratief houten wandpaneel met hierop een halve bootromp waarop een beschrijving voor het bouwen/onderdelen van het schip.

    "Liverpool Ship Building Co. 1852", a decorative wooden wall panel featuring half a boat hull with a description of ship construction/parts.
    Dim. h 24.5 x b 111 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #280

    Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.40 ct. in total and emeralds weighing approximately 0.50 ct. in total.
    Dim. 6,36 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00