“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #484
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    "Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #121

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met dubbele schenktuit, Peru. Gaatje in de buik.

    A Pre-Columbian Chimu blackware ceramic jug with double spout, Peru. Small hole in the body.
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #213
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.

    A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #88

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus in vermoedelijk cederhout.

    A solid wood-sculpted 19th-century corpus, possibly in cedar wood.
    Dim. h 50 x b 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #18

    Een groot vintage koffieblik met opschrift Koffie F. Coosemans, Falconplein, 31 - Antwerpen. Het groen is grotendeels bijgeschilderd.

    A large vintage coffee tin with the inscription Coffee F. Coosemans, Falconplein, 31 - Antwerp. The green has been mostly repainted.
    Dim. 50 x 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.

    A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #89
    August Costenoble
    Period: 1894-1976

    “Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.

    "Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #221

    Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.

    A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.
    Dim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #349
    R. Salme

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #654

    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00