Other lots in this auction
-
#73“Jongedame met hinde”, een Art-Deco beeld in craquelé, gemerkt Fontinelle. Gerestaureerd aan de voet.
"Young lady with deer", an Art Deco sculpture in crackle glaze, marked Fontinelle. Restored at the base.No longer availableDim. 25 x 42 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#153Alfred DubucandPeriod: 1828-1894“Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.
"Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.No longer availableDim. 26 x 33 x 20 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#677Lot boeken over koken, wijn en whisky. W.o. “Les Grands Vins de Bordeaux”, Ed. Dussaut (2 versies). Dominé, Römer, Ditter, “Culinaria, Europese specialiteiten”. 2 delen in een huls. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, “Whisky”. Met apart proefnotitieboek in huls. Ed. Paragon 2015. Als nieuw. Larousse Ménager en andere.
Lot of books on cooking, wine, and whisky. Including "Les Grands Vins de Bordeaux", Ed. Dussaut (2 versions). Dominé, Römer, Ditter, "Culinaria, European specialties". 2 volumes in a sleeve. Ed. Könemann 1995. Joe Claerk, Stuart Derrick, "Whisky". With separate tasting notes book in sleeve. Ed. Paragon 2015. Like new. Larousse Ménager and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#173Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.
Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.No longer availableDim. 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#93CartierEen kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.
A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#461NatanEen vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen
A vintage leather handbag, marked Natan. InsideNo longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 150 / 250 -
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#272“Liverpool Ship Building Co. 1852”, een decoratief houten wandpaneel met hierop een halve bootromp waarop een beschrijving voor het bouwen/onderdelen van het schip.
"Liverpool Ship Building Co. 1852", a decorative wooden wall panel featuring half a boat hull with a description of ship construction/parts.No longer availableDim. h 24.5 x b 111 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.
A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.No longer availableDim. 10 x 21 x 11.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#280Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.40 ct. in total and emeralds weighing approximately 0.50 ct. in total.No longer availableDim. 6,36 gEstimate: € 900 / 1000 -
#478Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.
A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 200 / 400 -
#82Nico VrielinkPeriod: °1958“2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.
"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.No longer availableDim. 61 x 82 cmEstimate: € 100 / 150



