“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #258
    Louis Kalff
    Period: 1897 - 1976

    “Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.

    "Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.
    Dim. h 53 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #682

    Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.

    A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    Steiff, Märklin

    “Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).

    "Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #127
    Delheid

    Een glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.

    A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.
    Dim. 280g - 800‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #508
    Royal Dux

    “Afternoon Tea”. Een meerkleurig porseleinen groep, onderaan gemerkt. Barstje vooraan de onderzijde.

    "Afternoon Tea." A multi-colored porcelain group, marked at the bottom. Small crack at the front bottom.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #42
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flemish Farm View." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 64 x 78,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649
    Staf Timmers

    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #296

    Een massief eikenhouten commode met gesculpteerde houten laden en koperen handvatten.

    A solid oak chest of drawers with wood-carved drawers and copper handles.
    Dim. 88 x 122 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    “Jezus, Sint-Jan en een lammetje”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    "Jesus, St. John, and a lamb". Oil on canvas. Circa 1900.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98

    Pontiac eagle hood ornament, een verchroomd metalen radiatordop, 1932.

    Pontiac eagle hood ornament, a chrome-plated metal radiator cap, 1932.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #392

    Een keramieken vaas met geometrisch patroon in het decor, in precolumbiaanse stijl.

    A ceramic vase with a geometric pattern in the decoration, in Pre-Columbian style.
    Dim. 14 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00