#410Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 650 / 750 -
#114Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 200 -
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
#186Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#678Dr.G.K. Nagler“Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.
"The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.
An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50