“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #633

    Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.

    A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.
    Dim. 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.

    An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #7

    Een paar aardewerken celadonkleurige Art deco Bulldogs.

    A pair of earthenware celadon colored Art Deco Bulldogs.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #213
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux schoudertas, model Brillant, binnen met label gemerkt.

    A vintage leather Delvaux shoulder bag, Brillant model, labeled inside.
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #110

    Een halssnoer met witte parels en barok parels en verzilverd slot.

    A necklace with white pearls and Baroque pearls with a silver-plated clasp.
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261
    Steiff, Germany
    Period: 1994

    “Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.

    "Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.
    Dim. 31 x 55 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #650
    Dupont Paris

    Een balpen van verguld metaal met Chinese lak. In oorspronkelijk etui met certificaat. Aangekocht in 1992.

    A ballpoint pen made of gold-plated metal with Chinese lacquer. In original case with certificate. Purchased in 1992.
    Estimate: € 50 / 80
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00