“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910-2006

    “St Carolustoren, Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.

    "St. Carolus Tower, Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.
    Dim. 33 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.

    A pair of marble obelisks. Gray and beige colored.
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #27
    Elldee

    Een 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.

    A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.
    Estimate: € 60 / 80
  • #596

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Gestoffeerde bekleding met floraal decor.

    A pair of carved wooden armchairs with claw feet and H-connection at the bottom. Upholstered with floral decoration.
    Dim. 112 x 74 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #598

    Een precolumbiaans blackware keramieken vuurpotje in de vorm van een figuur en jaguar.

    A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.
    Dim. 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #149
    Meullemans

    “Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Marine" - A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #403

    Een paar Japanse vazen in Satsuma stijl, op houten sokkel.

    A set of 2 Japanese vases in Satsuma style, on a wooden pedestal.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00