“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
Fred Bellefroid

"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
Dim. H. 13 x 15 cm
SKU: 1712240051.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120

  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #493

    Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.

    A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #496
    Isfahan

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).

    A Persian hand-knotted carpet (green border).
    Dim. 445x285 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    “Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.

    "Gevacolor", a vintage advertisement for Gevaert film, on cardboard.
    Dim. 60 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #15
    R.H. Marijnissen

    “Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.

    "Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.
    Estimate: € 20 / 25

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00