Similar lots by type
-
#299
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 50 cmEstimate: € 30/40 -
#295Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975
“De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28,5 x 21,5 cmEstimate: € 25/30 -
#59
“De zondeval”. Een achterglasschildering.
La Chute . Une peinture en églomiséNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 21 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#74J. Megens
“Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 40/60 -
#271
“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#298F. Guets
“Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.
Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 44 x 64 cmEstimate: € 30/40 -
#49
“Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.
Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 40 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#76
Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#50Ateliers d’art Cremieu
Een houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.
Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 35 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#230Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25/40 -
#78
Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.
Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#269
“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 36 x 46 cmEstimate: € 35/50 -
#70
“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#284
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#296
“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/35 -
#65Lex Grobben
“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30/35 -
#69Marleen Vansteenvoort
“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#297Shikler
“Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 39 x 31 cmEstimate: € 30/40 -
#43
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.
Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15/25 -
#47
“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#62
Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
Vierge à l'enfant d'après Raphaël. Une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 15/25 -
#113
“Koll’s Kompakt Katalog”. Twee Duitse catalogi mbt Märklin schaal OO & HO. Edities 2015 & 2019.
Koll's Kompakt Katalog . Deux catalogues allemands à l'échelle Märklin OO & HO. Editions 2015 & 2019.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#46
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#279
Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#193
Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#5
Een paar messingen boekensteunen in de vorm van reigers.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de héron.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#157
Een lot van veertien verzamelalbums van Suske & Wiske, alsook enkele losse albums.
Un grand nombre de quatorze albums de compilation de Suske & Wiske, ainsi que quelques albums individuels.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#108Märklin 3066
Een HLD 54 diesellocomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Defect.
Une locomotive diesel HLD 54 des chemins de fer belges à l'échelle HO. Défaut.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#60
Een set gipsen schaakstukken in gebeeldhouwd houten kistje.
Un ensemble de pièces d'échecs en plâtre dans une boîte en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 25/30 -
#262
Een ritueel hakmes en een gebeeldhouwde houten vleeshaak. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Hache rituelle et crochet de viande en bois sculpé. Congo, premier quart du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/80 -
#287
Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/80 -
#83
Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60/80