Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De kus”. Een groep van gegoten en zwartgepatineerd composiet naar een werk van Rodin.
“De kus”. Een groep van gegoten en zwartgepatineerd composiet naar een werk van Rodin.
“De kus”. Een groep van gegoten en zwartgepatineerd composiet naar een werk van Rodin.

“De kus”. Een groep van gegoten en zwartgepatineerd composiet naar een werk van Rodin.

Le baiser . Un groupe de composite coulé et patiné noir d'après une oeuvre de Rodin.
Online only
Dim. h: 26 cm
SKU: 1904210007.
Categories: Beeld, Online Only.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #7
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #146

    Drie bronzen kruikjes.

    Trois cruches en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 & 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #74
    J. Megens

    “Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Lex Grobben

    “Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .

    Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    “Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.

    Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    “Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.

    Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaises
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #78

    Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.

    Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47

    “Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.

    Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #50
    Ateliers d’art Cremieu

    Een houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.

    Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #49

    “Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.

    Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #69
    Marleen Vansteenvoort

    “Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.

    Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269

    “Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.

    Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #296

    “Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.

    Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #299

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.

    Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #298
    F. Guets

    “Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.

    Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 64 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #58

    Een gravure naar Linnig en een reproductie.

    Une gravure d'après Linnig et une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #43

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.

    Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #230
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    “De zondeval”. Een achterglasschildering.

    La Chute . Une peinture en églomisé
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.

    Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297
    Shikler

    “Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.

    Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #295
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    “De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #172
    Jaky Lefrançois

    “Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180
    Jaky Lefrançois

    “Dames”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.

    Dames . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #175

    “Moeraslandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    Paysage marécageux . Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Een geslepen kleurloos kristallen schaal op verzilverd blaadje.

    Un bol en cristal incolore taillé sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #212

    Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

    Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #4
    Unterweissbach

    Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes de biscuits blancs monochromes. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #66

    Buste van Toetanchamon. Koper op albasten sokkel.

    Buste de Toutânkhamon. Cuivre sur base d'albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #248

    “Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.

    “Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #142

    Twee gesneden houten Sint Jozefsbeeldjes.

    Deux statuettes de Saint Joseph en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #189
    Lladro

    “Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.

    Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #18

    Een knielende geisha van gepolychromeerd gips. Onderaan gemerkt.

    Une geisha en plâtre polychrome à genoux. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More