Similar lots by type
-
#20R.M. Preneel“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforaties in het doek.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signée. Perforations dans la toile.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#74“Engelen met instrumenten”. Olieverf op paneel. Twee reproducties.
« Des anges avec des instruments ». Peinture à l'huile sur panneau. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 47,5 cm x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142“Reigers”. Een schildering op doek. Scheurtje rechts boven en opnieuw op te spannen. Draagt handtekening.
« Hérons ». Une peinture sur toile. Déchirure le haut à droite et à retendre. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#234Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100“Ruïne aan het strand”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
« Ruine sur la plage ». Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 x 6,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#281“Christus met de doornenkroon”. Olieverf op koper. Mogelijk XVIIIe eeuw.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Huile sur cuivre. Peut-être XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 8 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Luce“Compositie met bruin, goud en groen”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Ccomposition à l'or, au brun et au vert". Huile sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 15 cm x 7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Serge“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#72A. Vansteenaeker“Een poort.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Une porte." Olivier sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#66P. Proest“Driemaster op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Trois-mâts en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 cm x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Van Bavels (?)“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#34Drie werken, bestaande uit: “Het rode masker” (40 x 30 cm), “Stilleven met “Fles en gepluimde Zwemvogel” (44 x 60 cm) en “Stilleven met bloemen, fruit en botermes” (50 x 40 cm). Olieverf op doek en paneel. Gesigneerd.
Trois œuvres, composées de : « Le masque rouge » (40 x 30 cm), « Nature morte avec « bouteille et oiseau nageur à plumes » (44 x 60 cm) et « Nature morte avec fleurs, fruits et couteau à beurre » (50 x 40cm). Huile sur toile et panneau. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#25E. De Lathauwer“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.
"Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65“Twee mannen uit de 70’ties”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
« Deux hommes des années 70 ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 cm x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#79“Koppel bij een ruïne”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple dans une ruine". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#46B. Seys“Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meule de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 cm x 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#131Zes werken, bestaande uit vier landschappen met bomen (33 x 25cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm en 39 x 54 cm), “Een Kerkje” (29 x 39 cm) en “Het gat in de muur” (50 x 39 cm). Gemengde technieken. Gesigneerd.
Six oeuvres, composées de quatre paysages avec arbres (33 x 25 cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm et 39 x 54 cm), "Une église" (29 x 39 cm) et "Le trou dans le mur" ( 50 x 39 cm). Techniques mixtes. Signés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#284Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#76Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#89Verbraeken“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#27E. Wynants“Portret van een meisje in het groen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 40 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#268Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#13Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Braun & Hogenberg“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#148Een lot van zeven Delftse huisjes van Bols en KLM.
Un lot de sept maisons de Delft par Bols et KLM.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#201Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
Deux affiches d'exposition conçues par Folon.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35“Portret van een oude man”. Een Vietnamees naaldwerk.
"Portrait d'un vieil homme". Une tapisserie vietnamienne.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker. Herstelling aan een been.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#86“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40

