Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
Auguste Moreau

“De kus van de engel”, een beeld van biscuit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.

"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom.
Dim. h 41 cm
SKU: 2409240107.
Categories: Beeld, Biscuit.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #355

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #598

    Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.

    A Chinese polychrome wooden carved figurine of a girl with flowers.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.

    A lot of 4 African bronze sculpted figurines.
    No longer available
    Dim. H: 6-16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    “Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.

    "Standing nude." A stone sculpted figurine on a gilded metal base, in the Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #188

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #502

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #161
    Eugène Marioton
    Period: 1854 - 1933

    “De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.

    "The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton.
    No longer available
    Dim. h 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #684

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #342

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181
    Bertaux

    Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.

    A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #512

    Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.

    An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #605
    Capodimonte

    “Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.

    "Grandma reading aloud." A multicolored biscuit group. Signed and marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #523

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    "Our Lady of Good Help". A lot consisting of 11 porcelain holy figurines.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.

    A copper statue of an oriental flute player with a gilded skirt.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    A Buddhist bronze statue on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #561

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    A three-piece clock set in zamak. The clock is decorated with a female farmer flanked by a miner and a female worker. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #625
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #148
    Hebdomadaire

    “Mickey magazine”. Een lot van 9 jaargangen, gebundeld, 1950-1958.

    “Mickey magazine”. A lot of 9 volumes, bound, 1950-1958.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #528

    Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.

    A pair of cow horns on a modern metal base.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een houten veldezel met materiaalkoffertje.

    A wooden field easel with material case.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #527

    “Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.

    "Aunt Filomeen." An alabaster bust. Dating from the 1930s.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    Pierre Scoupreman

    “Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.

    "The Birthday Bouquet." A painting, signed and dated 1932 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 95 x 117 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #516
    Antonino Sciortino Serax

    “Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.

    "Flamingo L". A black lacquered metal designer floor lamp. Designed by Antonino Sciortino for Serax.
    No longer available
    Dim. 209 x 17 x 205 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #186

    Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.

    A richly carved and pierced panel.
    No longer available
    Dim. 184 x 184 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #376

    Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.

    A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    Een 19e eeuwse schouwpendule in zwart marmer gecombineerd met roze marmer en porseleinen wijzerplaat. Met 2 bijhorende stukken.

    A 19th-century mantel clock in black marble combined with pink marble and a porcelain dial. With 2 matching pieces.
    No longer available
    Dim. 32.5 x 37 x 13.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een lot van 12 stuks oud schrijfgerei waaronder vulpennen, een vulpotlood en 3 balpennen. Parker, Rodur, Eversharp, Reform e.a..

    A lot of 12 pieces of vintage writing instruments including fountain pens, a mechanical pencil, and 3 ballpoint pens. Parker, Rodur, Eversharp, Reform, and others.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More