Other lots in this auction
-
#11
Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antoon Van Dyck, Jacob Jordaens en Pieter Paul Rubens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#7
Een lot van zeven kunstboeken:- “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage.- “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977.- “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993.- “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985.- “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#9
Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#14
Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. Ed. De Brauwere. Wilrijk, 1993. Genummerd 1981. (NL&ENG)- “Eugeen Va Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. (NL)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#12
Een lot chromo-albums:- “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x).- “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw).- “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#13
Een lot van negen boeken met betrekking tot kunst:- “Vlaamse kunst” Ed. Mercatorfonds.- “Notre Bruegel”. Ed. Fonds Mercator- “Joseph Lacasse par lui-même”. Ed. Fonds Mercator- Vlaamse meesters, zes eeuwen schilderkunst”. Ed. Davidsfonds- “Chefs-d’oeuvre de l’art - ma^tres Flamands”. Ed. Hachette-Fabri- “Dutch paintings of the golden age from the collection of The National Gallery of Ireland”. “Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw”. Christpher Wright.- “Knaurs Lexicon moderner Ku(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 € -
#44
H. Burssens, M. Neerman, H. Maertens, “African Faces, een hommage aan het Afrikaanse masker/ un hommage au masque africain”. Ed. Lannoo 2008. Hardcover, oblong met stofwikkel. Mooi fotoboek in goede staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/45 -
#31
“Rubens en zijn tijd” & “Les Pays-Bas Bourguignons. Twee uitgaven van het Mercatorfonds in stofhoes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#26
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#6
Een lot van drie boeken met betrekking tot sportwagens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#46
Twee boeken m.b.t. Kunst. R. Toman, “De kunst van de Barok”. Ed. Könemann 1998. “Musée de l’Ermitage, histoire des édifices et des collections”. Ed. Alfa-Colour, Saint-Pétersbourg 2000.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/50 -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €