Other lots in this auction
-
#230
Een balustervormige lampenvoet van metaal.
Pied de lampe en métal de forme balustre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 47 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#103
Een lot geslepen kleurloos kristal met verguld messingen monturen, bestaande uit vier vaasjes, een kleine coupe op voet, een bonbonnière en een sierkannetje. Bijgevoegd een juwelendoosje, een coupe en een parfumflesje.
Un lot en cristal taillé incolore avec montures en laiton doré, composé de quatre vases, une petite coupe sur pied, une bonbonnière et une carafe décorative. Comprend une boîte à bijoux, une coupe et un flacon de parfum.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#226Albert Steel
“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#101
Een lot van vijf stuks divers koperwerk. Twee kannen, een jardinière, een olieselpotje en een vaas.
Un lot de cinq pièces de cuivres divers. Deux cruches, une jardinière, une jarre à huile et un vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#228Paul Schouten
“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 197.00 €Dim. 78 x 115 cmEstimate: € 500 / 600 -
#278
Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Un grand bougeoir en laiton plaqué argent, monté en lampadaire.No longer availableOnline onlyDim. h: 157 cmEstimate: € 30 / 60 -
#43
Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
Un lot de neuf petites bouteilles incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#174
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 78 cmEstimate: € 25 / 35 -
#156
Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.
Rita Lejeune & Jacques Stiennon.”La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. En deux volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#19
Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 70 x 49 cmEstimate: € 350 / 500