Similar lots by type
-
#719G. Wagener
“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#432
“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80/100 -
#789J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954
“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921
“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#269Hans Kitslaar
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160/180 -
#705Micheline Dumont
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#799Isidore Warnie
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300/400 -
#630
“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865
Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000/1200 -
#779
“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/110 -
#365Rob. Lombaerts
“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80/120 -
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#759Ch. Vermaillen (?)
“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#229An Van Lierde
“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#794Jos Stockbroeckx
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908
“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#16
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#707
“Hanoeman”. Beeld van gebeeldhouwd coromandelhout.
“Hanuman”. Sculpture en bois de coromandel.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100/150 -
#495Yves Rocher pour homme
“Aztek”. Een vaporisator eau de toilette van 100 ml. We voegen er een grote sjaal aan toe.
“Aztek”. Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml. Nous ajoutons un grand châle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#56
Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.
Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#522Theo De Cooremeter
“Figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#674
Scroll met een gekalligrafeerde tekst .
Scroll au texte calligraphié.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 40/50 -
#450Chanel
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml voor mannen. We voegen er een badzeep van 150 g in gesloten verpakking aan toe.
Vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 50 ml. Nous ajoutons un savon de 150 g dans son emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#170Omega De Ville Automatic
Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband. Gedragen.
Montre de dame en acier inoxydable au bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450/500 -
#448Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Vrouwelijk en mannelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin et nu masculin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#568
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Luluwa-stam, Zaïre.
Sculpture africaine en bois. Luluwa, Zaïre.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80/100