Other lots by Gielen
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#50Raymond Candries
“Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.
"Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203
Twee uilen op een boomstronk van biscuit op houten voetstuk.
Deux hiboux sur une souche en biscuit sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42
"Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#106Anri, Italy
"Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cm -
#60
Twee antieke indische houten beeldjes.
Deux sculptures indiennes en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#181Fontaine
#63
Drie beiteltjes met gesculpteerde handgrepen van been en hout. Eén handvat bijgevoegd (zonder beitel).
Trois ciseaux à manches sculptés en os et bois. Un manche inclus (sans burin).No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 8 - 10 cm (zonder beiteltjes)Estimate: € 35 / 45 -
#89
“Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.
"L'homme au chapeau". Une sculpture.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139
Een kunstreproductie van het Musée Rodin.
Une reproduction d'art du Musée Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#99
“Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.
"Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237
#86
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 15 / 25 -
#111
Een lot fijngesneden afrikaanse houten beeldjes bestaande uit onder anderen; een vrouwenbuste, een olifant en een djembéspeler.
Lot de figurines africaines en bois finement sculptées composées entre autres ; un buste féminin, un éléphant et un joueur de djembé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 19 cmEstimate: € 40 / 60
#219
#85
Garniture de trois pièces en bronze ajouré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs. Plusieurs pièces à recoller. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 50 / 60 -
#198G. Gordon
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#177
Lot composé d'une rose du désert, d'une formation de quartz et de deux morceaux de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#80
Een groen geglazuurd porseleinen ei, met vergulde ornamenten.
Un œuf en porcelaine émaillée verte, avec des ornements dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 7 cmEstimate: € 15 / 25 -
#54Jos Bogaerts
"Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#214
Een eikenhouten schouwspiegel.
#299
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#68
Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
Elsa Courtois. Une gravure sur bois sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 24 cm x 18 cmEstimate: € 30 / 40