Similar lots by type
-
#108Evans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#150Peter J. Tschoffen“Personages bij een molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Personnages près d’un moulin”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#263P. Beele“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Maurice Brocas“Stilleven met cactus.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte et cactus”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#290Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279“Leuvens straattafereel vanaf de Dijle”. Olieverf op doek. Zonder signatuur, Belgische School, XIXde eeuw.
”Scène de rue à Louvain, vue de la Dyle”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#168R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#107F. Raes“Stilleven met klepkan en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte avec pot couvert et fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273W. Germonpré“Begijnhof”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Begijnhof”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#270Albert De VosPeriod: 1868 - 1950“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau de pêche sur mer turbulente”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 108 cmEstimate: € 350 / 450 -
#171Mireille Dabée“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40 / 70 -
#281“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260 / 360 -
#155Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#145Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#16Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.
Quatre morceaux de sculptures asiatiques et africaines.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103Rik SchaefelsPeriod: 1827 - 1904Een lot van drie etsen, in de plaat gesigneerd.
Un lot de trois gravures, signées dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 19; 31 x 23 & 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#58Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
Une lampe de table en faïence avec glaçure bleue.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#236SitzendorfEen groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir doré , style Baroque.No longer availableOnline onlyDim. h: 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#201Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#246Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#27DatchaZes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.
Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 15 / 25 -
#14Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.
Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#233Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.
Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#20Een lot varia, overwegend van aardewerk. Vazen, beeldjes enz.
Un grand nombre d'objets divers, principalement en faïence. Vases, figurines, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100

