#204L. Brangers‘De Valse Noot’, olieverf op paneel met de voorstelling van een vioolspelende aap. Getekend L. Brangers.
#293Val Saint-LambertEen driehoekige schotel van kristal, groen in de massa gekleurd. Gemerkt.
#184‘De Abdeye van St. Bernarts’, een monochrome ets van de abdij van Hemiksem.
#338Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.
A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282Een dienblad uit messing en spiegelblad.
A brass and mirrored tray.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 48 x 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#329Een kopie-antiek houten bijzetmeubel met valdeur in Louis-XV stijl.
#126Een gevarieerd lot strips. Omvat albums van; Natasja, Durango, Biebel, Jan Jans en de kinderen, G. Raf Zerk, Slaine en vele anderen.
A varied lot of comics. Includes albums of; Natasja, Durango, Biebel, Jan Jans en de kinderen, G. Raf Zerk, Slaine, and many others.No longer availableOnline onlyDim. A4Estimate: € 20 / 30 -
#310Een eikenhouten krukje in Gotische stijl.
An oak stool in Gothic style.No longer availableOnline onlyDim. H 44, B 44, D 27 cmEstimate: € 30 / 50