#42Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#88
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#129Mouyens
“Afrikaans vrouwenportret.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame africain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#116Isidore Saeys
“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50/75 -
#78Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 65 x 70 cmEstimate: € 100/160 -
#139
“Femme à la moisson”. Aquarelle chinoise sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#23Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#45G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#147R. De Badrihaye
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 76 x 90 cmEstimate: € 120/160 -
#20Jacobs
“Wasvrouw in de Vlaaikensgang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Laveuse de linge, Vlaaikensgang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 72 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#136
“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
#110
“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80/100