• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
De Pokrov (Bescherming van de moeder Gods Een Russisch-orthodox icoon met verzilverde oklad. Schade aan de gezichten van de figuren.

De Pokrov (Bescherming van de moeder Gods) Een Russisch-orthodox icoon met verzilverde oklad. Schade aan de gezichten van de figuren.

The Pokrov (Protection of the Mother of God) - A Russian Orthodox icon with silver-plated oklad. Damage to the faces of the figures.
Dim. 31 x 27,5 cm
SKU: 2801250039.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #39
Estimate: € 80 / 120

  • #260
    Hamilton

    Een 18 kt geelgouden horloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt yellow gold watch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    Dim. Bruto : 28,66 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #196

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen handvatten.

    A solid oak 19th-century chest of drawers with bronze handles.
    Dim. 85 x 124 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #587

    Een lot van 7 Chinese en Japanse porseleinen borden.

    A lot of 7 Chinese and Japanese porcelain plates.
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    L. Van Loon

    “Landelijk dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Rural village view." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 91 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    Een gestileerd bronzen beeld van een aap.

    A stylized bronze sculpture of a monkey.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #539

    “Reliëfcompositie”. Olieverf op paneel.

    "Relief composition". Oil on panel.
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #308

    Een verstelbare bureaulamp in messing, de glazen kap is niet origineel.

    An adjustable brass desk lamp, the glass shade is not original.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118
    Jaeger Lecoultre

    Een vergulde ‘blaasbalg’ wandklokje. Gemerkt. In werkende staat. 427, 15 pierres.

    A gilded 'bellows' wall clock. Marked. In working condition. 427, 15 stones.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    Een lot van 6 houten damesschoenvormen.

    A lot of 6 wooden women's shoe lasts.
    Estimate: € 30 / 50
  • #510

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van 2,67 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a total weight of 2.67 ct.
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00