Similar lots by type
-
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#300Een vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In origineel draagtasje. Enkele toetsen zijn gemarkeerd met viltstift.
A vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In original carrying case. Some keys are marked with marker. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#304‘Ikaro’, een draagbaar vintage televisietoestel door Minerva. Kabel is manco.
'Ikaro', a portable vintage television set by Minerva. Cable is missing. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#303Loëwe OptaEen vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971).
A vintage Loewe Opta radio. R11 line 2001, space age design (1971). -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate.
Other lots in this auction
-
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#270Een verzilverde koffie en theepot. Gemerkt EPNS. Toegevoegd een verzilverde chololadekan, gemerkt Mappin & Webbs.
A silver-plated coffee and tea pot. Marked EPNS. Also included a silver-plated chocolate pot, marked Mappin & Webbs. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#105Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno". -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
#112Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines. -
#104Een kleine Chinese gemberpot, late Qing dynastie, op houten sokkel. Het deksel is gelijmd, stukjes manco. Toegevoegd een recentere gemberpot.
A small Chinese ginger jar, late Qing Dynasty, on a wooden base. The lid is glued, pieces missing. Included is a more recent ginger jar. -
#210Een paar kleurenlithos van Gaston De Latenay, gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color lithographs by Gaston De Latenay, signed outside the plate. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#58‘Madonna met kind’, een beeld van polychroom beschilderd plaaster.
'Madonna with child', a sculpture of polychrome painted plaster.

