‘De roos van Dekama.’ Boek met fotogravures van Ch. Rochussen. Midden 19e eeuw (opgedragen aan koning Willem III). Rug beschadigd.
J. van Lennep

'The Rose of Dekama.' Book with photogravures by Ch. Rochussen. Mid-19th century (dedicated to King Willem III). Spine damaged.
78
Estimate: 2040
Catalogue #78
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #86

    Een lot strips van de uitgeverij Depuis. Omvat de reeksen; Agent 212, De Blauwbloezen, Yoko Tsuno, Bij Sjaak, Natasja, Gieren, Guust en Robbedoes en Kwabbernoot. 25 titels

    A lot of comics from the publisher Depuis. Includes the series; Agent 212, The Bluecoats, Yoko Tsuno, At Sjaak's, Natacha, Vultures, Gaston Lagaffe, and Spirou et Fantasio. 25 titles.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #8

    Armand Dayot "The Renaissance in France" and "The Middle Ages". Ed. Flammarion, Paris; Folio oblong. 2 Vol. Also Jean de Hillerin et al. "Styles de France, Furniture and Ensembles". Ed. Les Publications de France, Paris.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    Zwaan, goudkleurig metalen beeldje.

    Swan, golden metal figurine.
    Online only
    Dim. Hoogte 17.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #10
    Franquin e.a.

    "Marsupilami". A lot of 7 hardcover comic books, issues; 5, 9, 11, 13, 14, 15, 16. Publisher "Marsu Productions".
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #116

    Un plat rond et un plateau en métal argenté. Le premier marqué par Wiskemann.
    Online only
    Dim. Ø 30 cm & 57 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #60
    Quimper, Perignem, Deruta

    Drie porseleinen borden respectievelijk gemerkt: Perignem, Deruta en Quimper.

    Three porcelain plates respectively marked: Perignem, Deruta, and Quimper.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #145
    Jos De Wil
    Period: 1920 - 1992

    “Landschap”, een schilderij, gemengde techniek op papier, gesigneerd J. De Wil en gedateerd 1960.

    "Landscape", a painting, mixed technique on paper, signed J. De Wil and dated 1960.
    Online only
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #99

    Een lot van 60 speelgoed vrachtwagens, schaal 1:87, waarvan 31 in doos of blister.

    A lot of 60 toy trucks, scale 1:87, including 31 in box or blister pack.
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #117

    Een lot massief zilver en verzilverd metaal w.o. een fotolijstje met Nederlandse keur, een reeks plaatsnummer (niet compleet), stoppen, handvaten, zoutvat met kristal, voet met Nederlandse keur, een specerijenhouder met kristal (één bakje manco), een taartschep, een dessertbestek (800/1000), een grote rechthoekige plateau van verzilverd metaal met gegraveerd wapen van de familie Cartuyvels. E.a.

    A lot of solid silver and silver-plated items including a photo frame with Dutch hallmarks, a series of place numbers (not complete), stoppers, handles, a salt cellar with crystal, base with Dutch hallmarks, a spice holder with crystal (one missing container), a cake server, a dessert cutlery set (800/1000), a large rectangular silver-plated tray with engraved coat of arms of the Cartuyvels family, and others.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #184

    Houten beeldje van een olifant met tanden en nagels uit been.

    Wooden figurine of an elephant with teeth and nails made of bone.
    Online only
    Dim. Hoogte 34, lengte cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118
    Walter Spitzer
    Period: 1927 - 2021

    “Fluitspeler met geit”, een lithografie in kleur, gesigneerd W. Spitzer en genummerd 19/75.

    "Flute Player with Goat," a color lithograph, signed W. Spitzer and numbered 19/75.
    Online only
    Dim. 51 x 38 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #169

    Een set van 2 kristallen kandelaars, Inn kristal gemerkt.

    A set of 2 crystal candlesticks, marked Inn crystal.
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 10 / 20

Online-Only Varia 28 April 2025

Op Maandag 28 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday April 28, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

28 April 2025 22:00

Auction day: 28 April 2025 22:00