#25Een 19e eeuws kruisbeeld, hout en verzilverde stukken.
#75Een antiek tinnen bord en theepot, beide gemerkt. 2,4 kg samen.
#65Een lotje vintage aardewerk bestaande uit een schaaltje en 3 vaasjes.
#94Een 19e-eeuwse vaas, geglazuurd aardewerk en koper, versierd met een watermolen.
#50Arthus BertrandEen tafelklokje gemerkt Arthus Bertrand met wereldkaart als wijzerplaat.
A table clock marked Arthus Bertrand with a world map as dial.No longer availableOnline onlyDim. Ø 4.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een grote zware kristallen coupe. Gemerkt J.G.
A large heavy crystal bowl. Marked J.G.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 27 cmEstimate: € 70 / 100 -
#34‘Stijn Streuvels’. Portret van de schrijver op een ronde plaquette. Achteraan gemerkt; Kunstwerkstede Machnig, Aalst.ØØ
#6Een lot van 3 hoeden. 2 bolhoeden en 1 buishoed.
A lot of 3 hats. 2 top hats and 1 bowler hat.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 14 cmEstimate: € 30 / 50