#593
Een messingen landeaar op drie leeuwenpootjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm -
#179
#216
#123
Een siervaasje en een theepot van Satsuma-aardewerk. De theepot gemerkt onderaan.
#90Haller
Een messingen pendule onder glazen stolpje.
#290
Een grote houten speelgoedlocomotief. Twee wielen manco.
#297
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
#280
Gefineerde kaptafel met twee laden en klapbladen, centraal een spiegel. Transitionele stijl. Slijtage.
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#115
#212
Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#153
Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.
#292
“Porseleindecorateur”. Een groepje van gepolychromeerd Chinees aardewerk. Gaaf.
Décorateur en porcelaine . Un groupe de poteries chinoises polychromes. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35