Other lots by Hergé
-
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#263Hergé
“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Kuifje in Afrika". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#53Hergé
“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
"Coke en stock". The seventh volume of "The Adventures of Tintin" comic series, titled "The Red Sea Sharks" in English. This first edition of the comic has signs of wear.Place a bid ›Estimate: € 60/70 -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#123Hergé
“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
“Kuifje in Congo.”. hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Moderate, worn condition, corner damaged.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#113Hergé
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.Place a bid ›Estimate: € 250/300 -
#103Hergé
“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.Place a bid ›Estimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#58Nomura Japan
‘Battery powered Radio Jeep’, Een blikken wagen, ca 1955, met originele doos. Proper batterijcompartiment.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
-
#23Lui
“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#317Creil Montereau
Een lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, vroege 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
Place a bid ›Dim. Ø 24,5 cm -
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
-
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
-
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore. -
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
-
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
-
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
Place a bid ›Estimate: € 50/75