#458Een grote blauw witte Chinees poreleinen bloempot met afbeelding van tempelleeuwen.
#202Jef Vermeiren“Stilleven met aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with strawberries". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#590Festina QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
#445Een handgeknoopt Perzisch bidkleed versierd met talrijke mirhabs.
#396Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.
#31Een vaas van VSL kristal, geel in de massa gekleurd. Gemerkt; Val Saint Lambert.
#494Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#219Henri Waumans‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
'Boszicht'. Oil on canvas, signed; Waumans.No longer availableDim. 70/90 cmEstimate: € 50 / 75 -
#384Frans Mortelmans‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.
#154Jozef Dinnewet‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.
'Two women with child on board a sailing ship', oil on canvas. With a copper plaque bearing the name; Dinnewet Jozef, 1840-1889. The work has been re-stretched.No longer availableDim. 61/50 cmEstimate: € 250 / 350