Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“De schilder in zijn atelier met bloementuil en boeken”. Olieverf op doek. Gesigneerd Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).
Broeder Max
Period: 1903-1973

“De schilder in zijn atelier met bloementuil en boeken”. Olieverf op doek. Gesigneerd Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).

“Le peintre dans son atelier avec un bouquet de fleurs et des livres”. Huile sur toile. Signée Br. Maximinus (Victor van Meerbeeck).
Dim. 60 x 75 cm
SKU: 2508150539.
Category: Uncategorized.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 300 / 400
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Broeder Max

  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Broeder Max

    Zelfportret achter glas. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1946.

    “Autoportrait”. Huile sur carton, sous verre. Signé et daté 1946.
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More