Similar lots by type
-
#203Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#185S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#294Jos Van Steen
“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75/100 -
#288Parmentier
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#179Adèle Koekkoek
“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Dim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#98
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 75 cmEstimate: € 60/100 -
#226Jan De BelderPeriod: °1953
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.
“Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 50 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#190W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#187Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#126
“Personages”. Een schilderijtje op perkament. Gesigneerd. Ethiopië. In handbeschilderd kadertje met been.
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25/40 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#230F. Voisin
“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120/200 -
#269Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 245.00 €Dim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#91
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#293L. Duquenne
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#379
“baadster”. Olieverf op board. Inde geest van Cassingeul.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 63 cm -
#290J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#199
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#99N. Van Yperen
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 70 cmEstimate: € 25/40 -
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#233Steiff
“Pascha Tiger Cub, Jonge tijger”. Gemerkt “Knopf im Ohr”. Nummer 0870/60
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 60/80 -
#159
Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#129
Een messingen wijwatervat. Gesigneerd ‘E. Hoffer’. Tijdperk art deco.
Un bénitier en laiton. Signé 'E. Hoffer'. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#285
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 80/120 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#4
Een kruik van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een zwarte vrouw.
Verseuse en porcelaine multicolore et dorée en forme de femme noire.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#34
Een Perzische tegel met meerkleurig decor.
Un carreau persan au décor multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11 x 25 cmEstimate: € 25/30 -
#201
Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#182Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#146Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120