#119CapodimonteLot “Capodimonte”, bestaande uit 7 diverse beeldjes.
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#161Een grote ijzeren kandelaar.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#37Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
#122Een onyxen sokkeltje.
#107Een 19de eeuws gesculpteerd mannenhoofd.
#163Emiel LaskarisZittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#69Een lot porselein met borden van Meissen, van Satsuma, van Straatsburg, van Duitsland en één gemerkt Watteau, kopjes, schoteltjes, een chocoladekan, vaasjes enz. Kleine letsels.
Lot de porcelaine avec des assiettes de Meissen, de Satsuma, de Strasbourg, d'Allemagne et une marquée Watteau, des tasses, des soucoupes, une verseuse à chocolat, des vases, etc. Petits accidents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35