Other lots in this auction
-
#91Ilmenau
Een eironde vaas van kobaltblauw porselein met een rozentuil in een uitsparing. Onderaan gemerkt.
Un vase ovoïde en porcelaine bleu cobalt avec un bouquet de roses dans une cartouche. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 30 cmEstimate: € 30/40 -
#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
Deux pièces en cristal, composées d'un vase gris fumé et d'un cendrier bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 & 15 cmEstimate: € 15/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#140Jan Wiegers
“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#65
Een lot snuisterijtjes, bestaande uit vier antieke brilletjes in etui en enkele instrumentjes.
Lot de bibelots, composé de quatre verres anciens dans un étui et de quelques instruments.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 35/45 -
#21
Een lotje tin, bestaande uit een grote schotel, een bord en een wijwaterbakje.
Lot d'étain, composé d'un grand plat, d'une assiette et d'un bénitier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 30/40 -
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#287Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#99
“Heilige Familie”, biscuit onder stolp.
« Sainte Famille », biscuit sous coupole.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h27cm x 22cmEstimate: € 30/40 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/30 -
#56Stocker
Een metalen kruisbeeld, het kruis ingelegd met mozaïek. Italië.
Un crucifix en métal, la croix incrustée de mosaïque. Italie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 13 x 7 cmEstimate: € 30/50 -
#210
“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h38cm x b50cmEstimate: € 35/50