‘De tempelsleutel’, olieverf op doek. Getekend; Anita Claassens. Toegevoegd een boek over het euvre van de kunstenares.
Anita Claassens

‘De tempelsleutel’, olieverf op doek. Getekend; Anita Claassens. Toegevoegd een boek over het oeuvre van de kunstenares. Lichte vochtverkleuring aan de passe-partout links onderaan.

'The temple key', oil on canvas. Signed; Anita Claassens. Included is a book about the artist's oeuvre. Slight humidity discolouration at the left corner of the passe-partout.
Dim. 50/60 cm
SKU: 2608250102.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 150 / 250

  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    “Herder met schapen bij een boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Shepherd with sheep by tree." Oil on canvas, signed.
    Dim. 62 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250

  • #279

    “Erotiques de Beardsley”. Kunstmap. Editions Les Yeux Ouverts 1970. Genummerd 230/469. De oorspronkelijke uitgave is van 1872.

    "Erotiques de Beardsley". Art portfolio. Editions Les Yeux Ouverts 1970. Numbered 230/469. The original edition is from 1872.
    Dim. 49 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Peter Donkersloot
    Period: 2025

    ‘Tony close”, opgehoogde giclée op doek. Getekend; Donkersloot. Met certificaat.

    "Tony close", raised giclee on canvas. Signed; Donkersloot. With certificate.
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #353

    Een menselijke schedel van grijs-bruin gepatineerde kunststof. Gepresenteerd op een zwarte voet. Niet getekend.

    A human skull made of grey-brown patinated plastic. Presented on a black base. Not signed.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424
    M.R. Arroyo

    ‘Miradas en secuencia’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    'Miradas en secuencia', polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. 64/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    Een nachtkastje met blauw/grijs marmeren blad. Onderaan een paneeldeurtje en bovenaan een lade.

    A bedside table with a blue/gray marble top. Features a panel door at the bottom and a drawer at the top.
    Dim. H 82, B 41, D 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #243

    Een 153-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in bestekcassette. Gemerkt M.B. 100.

    A 153-piece silver-plated metal cutlery set for 12 people in a cutlery case. Marked M.B. 100.
    Dim. 24 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd, onderaan getekend.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color, signed at the bottom.
    Dim. Hoogte 24, Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #34
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout. Beetje schade aan de kaft.

    A portfolio of art by Jef Van Tuerenhout. Slight damage to the cover.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264
    C.V.M.

    Een schilderij-klok, olieverf op paneel, decoratief model, wijzers ontbreken, klokmechanisme nooit aanwezig geweest. Gemonogrammeerd C.V.M.

    A painting-clock, oil on panel, decorative model, hands missing, clock mechanism never present. Monogrammed C.V.M.
    Dim. 40 x 31.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411
    Naor

    ‘Teddy LV’. Een beeldje van een beer in bruin met goud. Met het logo van Louis Vuitton. Nr. 14 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy LV'. A statue of a brown and gold bear with the Louis Vuitton logo. Number 14 out of an edition of 26 copies. Comes with certificate and original box. Signed and numbered.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    Thérèse Nulens
    Period: °

    “Masker”. Sculptuur. Met naamplaatje en ingelijst.

    "Mask". Sculpture. With nameplate and framed.
    Dim. 35.5x35.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00