#268Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.
#689Een paar klassieke houten kandelaars.
#444Alfred MoitrouxPeriod: 1886 - 1938“Gesluierde dame”, een litho in kleur op papier, gesigneerd Moitroux.
"Veiled Lady", a color lithograph on paper, signed Moitroux.No longer availableDim. 31.5 x 30.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een Duitse WOI Stahlhelm. Bodemvondst.
#11Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
A bronze-patinated yellow copper sculpture of 2 cats.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
#488“De Drinker.” Gestileerd beeld.
#722Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.
#404Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60