Similar lots by type
-
#377
Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked. -
#218
Een set van 2 zwaar geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.Place a bid ›Dim. h 43 cm -
#641
Een 3-delige schouwpendule in marmer en koper bestaande uit een klokje met porseleinen wijzerplaat en 2 bijhorende cassoulette vaasjes.
A 3-piece mantel clock in marble and copper consisting of a clock with a porcelain dial and 2 accompanying cassoulette vases. -
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century. -
#178
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned. -
#158Roger PintensPeriod: °1954
“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base. -
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#428Capo di Monte
“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capo Di Monte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capo Di Monte at the bottom and numbered V20187. -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#367Goebel
Een lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel. -
#638
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
A bronze sculpture of a writing boy on a marble base, marked C Marcie. -
#1Goebel
Een lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel. -
#363Lladro
Een lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groepspelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'. -
#282
Een set van 2 muzikale engeltjes in brons op een marmeren sokkeltje, Naar August Moreau, dragen beide een handtekening.
A set of 2 musical bronze angels on a marble base, attributed to August Moreau, both signed. -
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
A porcelain group of Napoleon Bonaparte on horseback, mounted on a bronze base. Marked Capodimonte on the bottom. Repair to front leg of the horse. -
#453
Een antieke zittende Boeddha in brons.
An antique seated Buddha in bronze. -
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
"Setareh 4401". A modern design table lamp featuring a gilded polygon metal frame, white satin glass sphere, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for Fontana Arte, 2017. -
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades. -
#231
Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.
An Art Deco table lamp consisting of a bronze angel and 2 glass discs. Marked JM Made in Belgium. -
#267
Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g. -
#296
Een salontafel met groen marmeren blad op een koperen onderstel in Louis-XV stijl.
A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style.
Other lots in this auction
-
#432
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Vlaamse school. Verfschade.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flemish school. Paint damage. -
#691
Een vintage tafellamp in messing met originele kap.
A vintage table lamp in brass with original shade. -
#416
Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment. -
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom. -
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings. -
#154
“Sint-Anna ten drieën”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. 17e eeuws.
"Saint Anne with Three". A painting, oil on copper panel. 17th century. -
#291Samick
Een banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick. -
#92Barbazza
“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity. -
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
A lot of 14 various, multicolored Dymkovo, Russian folk art, figurative clay figurines. 19th-20th century. Some with cracks and restoration damage. -
#127Dodo Arslan Terzani
“I Lucci Argentati”. Een paar moderne design wandarmaturen uit geborsteld nikkel. Ontwerp door Dodo Arslan voor Terzani, Italië.
"I Lucci Argentati". A pair of modern design wall sconces in brushed nickel. Designed by Dodo Arslan for Terzani, Italy. -
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#133Hergé
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.Place a bid ›Estimate: € 80/100