Similar lots by type
-
#189Willy Vandersteen
Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#624Karel Van Nuffel
“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60/80 -
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#614Matthyssens
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60/100 -
#21
Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5/10 -
#180
Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø8cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#128
Een paar vintage strips; “Close encounters of the third kind” & “Star Trek Annual1978”.
A pair of vintage comic books; "Close encounters of the third kind" & "Star Trek Annual 1978".No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#76
Een lot Art Deco varia, bestaande uit een koperen dekselpotje, twee foto kadertjes en een glazen karaf.
A lot of Art Deco miscellaneous items, consisting of a copper lid jar, two photo frames, and a glass decanter.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 40/60 -
#209
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25 -
#24Roemer
Een lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14cmEstimate: € 40/60 -
#250
Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h 14 cm -
#62
Een lot van tafelkristal bestaande uit een karaf en 2 sets van 2 glazen waarvan 1 met minieme schade aan de rand.
A set of table crystal comprising a decanter and 2 sets of 2 glasses, one of which has minimal damage to the rim.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 32.5 cmEstimate: € 30/50 -
#102
Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Four various wooden figurines. Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 21-29 cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25 -
#199
Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
#36
Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15/25 -
#47
Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15/30 -
#72
Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
A varied lot of 8 stamp books.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/30