• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.
Period: 1698

'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.
Dim. 57/42 cm
SKU: 2511250574.
Categories: Grafiek, XVIIe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #574
Estimate: € 40 / 60

  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #4
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.

    'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.
    Dim. 50/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114
    Period: 1992

    ‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).

    '3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).
    Dim. 69/53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #52

    Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.

    A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.
    Dim. 49 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #2
    Jozef Cantré

    ‘Le Repos’, een monochrome houtsnede. Getekend.

    'Le Repos', a monochrome woodcut. Signed.
    Dim. 11/17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #599
    Period: 1635

    ‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.

    'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.
    Dim. 47/56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382
    Alfred Klinkan
    Period: 1950-94

    ‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.

    ‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.
    Dim. 35/53 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Albert Baertsoen

    ‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.

    'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
    Dim. 48/58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #12
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    Een kunstmap met litho’s van Hubert De Vries.

    An art portfolio with lithographs by Hubert De Vries.
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    Een lot van twee houten beelden, Moeder en kind (gemonogrammeerd FA), met wapenschild en Maria van Bourgondië (kleine schilfer bovenaan rechts, en herstelling boven links)

    A lot of two wooden sculptures, Mother and Child (monogrammed FA), with coat of arms, and Mary of Burgundy (small chip at top right, and repair at top left)
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64

    Een kruisbeeld, eerste helft 20ste eeuw, keramische Christus aan houten kruis in kader met rode vilt.

    A crucifix, first half of the 20th century, ceramic Christ on wooden cross in frame with red felt.
    Dim. 55 x 32 cm (kruisbeeld)
    Estimate: € 100 / 150
  • #20

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.
    Dim. 3,09 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #415

    Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.

    A hand-knotted Oriental carpet, wool.
    Dim. 260/360 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #191
    Luca Madrassi
    Period: 1848 - 1919

    Een art nouveau milieu de table van biscuit, gesigneerd L. Madrassi SC.

    An Art Nouveau centerpiece in biscuit, signed L. Madrassi SC.
    Dim. 14.5 x 43 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #18

    Een bronzen mantelklok in barokke stijl, toegevoegd een paar kandelaars.

    A bronze mantel clock in baroque style, accompanied by a pair of candlesticks.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Een tafellamp gevormd als een kandelaar met drie armen. Van geperst glas, schade aan 1 van de opaline ‘kaarsen’.

    A table lamp shaped like a candelabra with three arms. Made of molded glass, damage to one of the opaline 'candles'.
    Dim. Hoogte 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een massief gesculpteerd confidence bankje versierd met fabeldieren en engelenhoofdjes. Met grijsblauwe stoffering.

    A solid sculpted confidence bench decorated with mythical creatures and angel heads. Featuring a grey-blue upholstery.
    Dim. H 79, B 128, D 65 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #400

    Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 10 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. H SI2 en 13 diamanten 8 kant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. H SI 2.

    An 18 kt white gold necklace set with 10 brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.99 ct, H SI2, and 13 octagonal-cut diamonds totaling approximately 0.39 ct, H SI2.
    Dim. 68,18 g
    Estimate: € 5000 / 5500
  • #203

    Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.

    Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.
    Dim. 125 gram
    Estimate: € 70 / 100
  • #292

    “Gaanderij met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Lamote.

    "Gallery with flowers", a painting, oil on canvas in gilt frame, signed Lamote.
    Dim. 36 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00