Similar lots by type
-
#389Dordevic Miodrag‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.
'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.No longer availableDim. 20/35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#4Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.
'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.No longer availableDim. 50/34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114Period: 1992‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).
'3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).No longer availableDim. 69/53 cmEstimate: € 200 / 250 -
#52Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.
A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.No longer availableDim. 49 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.
A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.
'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.No longer availableDim. 24/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Jan MantenTwee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.
Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.No longer availableDim. 31/21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#2Jozef Cantré‘Le Repos’, een monochrome houtsnede. Getekend.
'Le Repos', a monochrome woodcut. Signed.No longer availableDim. 11/17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402Pablo PicassoPeriod: 1933‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.
'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.No longer availableDim. 24/29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599Period: 1635‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.
'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.No longer availableDim. 47/56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Alfred KlinkanPeriod: 1950-94‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.
‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.No longer availableDim. 35/53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#598Isidore OpsomerPeriod: 1878 - 1967‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.
'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.No longer availableDim. 63/52Estimate: € 40 / 60 -
#522Albert Baertsoen‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.
'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.No longer availableDim. 48/58 cmEstimate: € 50 / 75 -
#12Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979Een kunstmap met litho’s van Hubert De Vries.
An art portfolio with lithographs by Hubert De Vries.No longer availableDim. 57 x 39 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#179‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.
'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.No longer availableDim. 21/25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68Een lot van twee houten beelden, Moeder en kind (gemonogrammeerd FA), met wapenschild en Maria van Bourgondië (kleine schilfer bovenaan rechts, en herstelling boven links)
A lot of two wooden sculptures, Mother and Child (monogrammed FA), with coat of arms, and Mary of Burgundy (small chip at top right, and repair at top left)No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#64Een kruisbeeld, eerste helft 20ste eeuw, keramische Christus aan houten kruis in kader met rode vilt.
A crucifix, first half of the 20th century, ceramic Christ on wooden cross in frame with red felt.No longer availableDim. 55 x 32 cm (kruisbeeld)Estimate: € 100 / 150 -
#20Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 650 / 750 -
#415Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.
A hand-knotted Oriental carpet, wool.No longer availableDim. 260/360 cmEstimate: € 150 / 180 -
#191Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919Een art nouveau milieu de table van biscuit, gesigneerd L. Madrassi SC.
An Art Nouveau centerpiece in biscuit, signed L. Madrassi SC.No longer availableDim. 14.5 x 43 x 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#18Een bronzen mantelklok in barokke stijl, toegevoegd een paar kandelaars.
A bronze mantel clock in baroque style, accompanied by a pair of candlesticks.No longer availableDim. Hoogte 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#23Een tafellamp gevormd als een kandelaar met drie armen. Van geperst glas, schade aan 1 van de opaline ‘kaarsen’.
A table lamp shaped like a candelabra with three arms. Made of molded glass, damage to one of the opaline 'candles'.No longer availableDim. Hoogte 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Een massief gesculpteerd confidence bankje versierd met fabeldieren en engelenhoofdjes. Met grijsblauwe stoffering.
A solid sculpted confidence bench decorated with mythical creatures and angel heads. Featuring a grey-blue upholstery.No longer availableDim. H 79, B 128, D 65 cmEstimate: € 180 / 250 -
#400Een 18 kt witgouden halssnoer bezet met 10 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. H SI2 en 13 diamanten 8 kant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct. H SI 2.
An 18 kt white gold necklace set with 10 brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.99 ct, H SI2, and 13 octagonal-cut diamonds totaling approximately 0.39 ct, H SI2.No longer availableDim. 68,18 gEstimate: € 5000 / 5500 -
#203Zes zilveren borrelglaasjes, gemerkt met een Minerva hoofdje. Met een gezamenlijk brutogewicht van 125 gram.
Six silver shot glasses, marked with a Minerva head. With a total gross weight of 125 grams.No longer availableDim. 125 gramEstimate: € 70 / 100 -
#292“Gaanderij met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Lamote.
"Gallery with flowers", a painting, oil on canvas in gilt frame, signed Lamote.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 30 / 50

