Similar lots by type
-
#601L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608Mia Van Genesen“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#405Albert Ducat“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#712Gregory Richard Coates“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#611O. Mulkens‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#593Frans Keelhof“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140 / 200 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#402Claes“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#605“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10BurenEen herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#714“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613Robrecht Van Der Bruggen“De bloemenkwekers.” Olieverf op doek. Twee restauraties.
“Les fleuristes”. Huile sur toile. Deux restaurations.No longer availableDim. 80 x 99,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#739L. Van Damme“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#672Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal de Sèvres, bestaande uit zes rodewijnglazen, zes wittewijnglazen, zes waterglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal de Sèvres taillé incolore comprenant six verres à vin rouge, six à vin blanc, six à eau et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#355Een drie rijen parelsnoer met 18 karaats slot.
Un collier de perles à trois rangées avec fermoir 18 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#209Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Kapelletje”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en één briljant van ± 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct sertie de diamants en baguette ayant un poids total de ± 1,40 ct et de un brillant de ± 0,15 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 850 / 950 -
#650L. RuaultEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#560Een vitrinekast met twee deuren en binnenin drie glazen bladen.
Une vitrine à deux portes et trois étagères en verre.No longer availableDim. h: 194 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Un bracelet esclave en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux émeraudes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#61Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#301Een milieu-de-table van verguld brons, gedragen door vier putti met guirlandes. Eén guirlande te herstellen.
Milieu de table en bronze doré porté par quatre putti aux guirlandes. Une guirlande à réparer.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Een lot antieke kerstballen, twee goudkleurige en een lichtgroene.
Lot de boules de Noël anciennes, deux dorées et une verte claire.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#723Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#43Een ceremoniële helm met messingen werk. Vermoedelijk Frans. Begin XXe eeuw.
Casque de cérémonie en laiton. Probablement français du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300

