#293Een aardewerken vaas met een drinkende eend in het decor, gemerkt Amphora, Austria.
#244‘De bijtoren van de Antwerpse kathedraal’, een monochrome ets. Onleesbaar getekend buiten de plaat en met monogram ‘JB’ binnen de plaat.
#205Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.
#222Suzanne DufoingPeriod: 1930 - 2017“Spelende kinderen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1968.
#56Een gefineerde houten commode met 3 laden.
#287Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas rood in de massa. Onderaan gemerkt VSL.
#107Jules De Bleye‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.
#275Vier terracotta Yixing theepotjes van Chinese oorsprong.
#151Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.
A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 800 / 1000