#92Porseleinen bordje gedecoreerd met bloemen en insecten. Draagt het Meissener merk.
Porcelain plate decorated with flowers and insects. Bears the Meissen mark.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#103Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.
#153“Wandelpad”, een schilderij, olieverf op papier, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1952.
#7Een schemerlamp in de vorm van een moderne zuil in tweekleurig metaal.
A table lamp in the shape of a modern column in two-tone metal.No longer availableOnline onlyDim. H. 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176BavariaEen dekselvaas met florale decoratie, gemerkt Bavaria.
#35Een paar porseleinen vazen, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#96Porseleinen Christusbeeld, polychroom in pasteltinten.
Porcelain Christ figure, polychrome in pastel colors.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 45 cmEstimate: € 15 / 20 -
#189Set van 2 art-deco stoelen met dieproze fluwelen zitting.
Set of 2 art-deco chairs with deep pink velvet seats.No longer availableOnline onlyDim. H 93, B 45, D 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#932 verzilverde terrines waarvan 1 met deksel.
2 silver-plated tureens, one with lid.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27.5 en Ø23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#45Een antieke houten textielstempel, vermoedelijk Indonesisch.
#159BaertLot van twee marineschilderijtjes, olie op doek. Getekend Baert A.
Lot of two marine paintings, oil on canvas. Signed Baert A.No longer availableOnline onlyDim. 24.5/30.5 cmEstimate: € 20 / 40