#140‘Heidezicht met donkere wolken’ Olieverf op paneel. Niet getekend.
#66Een lot schilderspigmenten.
A lot of artists' pigments.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#163Silhouettekening van een man met bril.
#116Een ronde schotel en een dienblad van verzilverd metaal. De eerste gemerkt van Wiskemann.
Un plat rond et un plateau en métal argenté. Le premier marqué par Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cm & 57 x 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159BaertLot van twee marineschilderijtjes, olie op doek. Getekend Baert A.
Lot of two marine paintings, oil on canvas. Signed Baert A.No longer availableOnline onlyDim. 24.5/30.5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#179Een zamakken beeld van een schilderende dame, naar Rancoulet.
A zamak sculpture of a painting lady, in the style of Rancoulet.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#150Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Zandwegel-ruiter’, ets getekend Rom. Malfliet. nr 4 op een oplage van 50.
Zandwegel rider', etching signed Rom. Malfliet. no. 4 out of an edition of 50.No longer availableOnline onlyDim. 25/40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#211“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.
#242“Berglandschap”, een tekening, houtskool op papier, onleesbaar gesigneerd.
#108Een vintage speelgoed huis, 1969, Fisher-Price Play Family House. De figuren zijn niet origineel.
A vintage toy house, 1969, Fisher-Price Play Family House. The figures are not original.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 39 x 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#137Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Kerkinterieur”, een ets in kleur, gesigneerd buiten de plaat A. Geudens
"Church Interior", a colored etching, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 20 / 30