#156De kathedraal van Antwerpen. Herdruk van de originele etsplaat.
#32DistelGroot sierbord, gemerkt ‘Blauw Delft, Distel’
#159BaertLot van twee marineschilderijtjes, olie op doek. Getekend Baert A.
Lot of two marine paintings, oil on canvas. Signed Baert A.No longer availableOnline onlyDim. 24.5/30.5 cmEstimate: € 20 / 40 -
Vintage bureaustoel in verchroomd metaal en oranje skai.
#35Een paar porseleinen vazen, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#151Louis PeetersPeriod: 1887 - 1964“Molen bij Leiden”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat L. Peeters.
#177Boeddhahoofdje in zeepsteen. Gepatineerd in rood en bruintinten.
Buddha head in soapstone. Patinated in red and brown tones.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#204Set van twee vierdelige haardschermen.
A 6-liter bottle of Champagne, Veuve Doussot Grande Cuvée in its original wooden case. The bottle is empty!No longer availableOnline onlyDim. 64 x 20 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73MärklinEen lot van 56 Märklin magazines en catalogi.
#17Een lot van 10 vazen, allen met schade.
A lot of 10 vases, all with damage.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30