Dekselvaas in Chinees porcelein. Gedecoreerd in blauw/rood met goudaccenten.

Dekselvaas in Chinees porselein. Gedecoreerd in blauw/rood met goudaccenten.

Covered vase in Chinese porcelain. Decorated in blue/red with gold accents.
114
Hoogte 31 cm
Estimate: 3050
Catalogue #114
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #177

    Boeddhahoofdje in zeepsteen. Gepatineerd in rood en bruintinten.

    Buddha head in soapstone. Patinated in red and brown tones.
    Online only
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #141

    Religieus tafereel in geglazuurd porselein. Gemonteerd op fluweel in rustieke houten lijst.

    Religious scene in glazed porcelain. Mounted on velvet in rustic wooden frame.
    Online only
    Dim. 65/55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #52

    Een uit hout gesculpteerd masker van een oude wijze Chinese man.

    A wooden carved mask of an elderly wise Chinese man.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #80

    Paar romantische wandlampen met porseleinen rozen.

    Pair of romantic wall lamps with porcelain roses.
    Online only
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #30

    Kom in blauw en wit Chinees porcelein. Gedecoreerd met huiselijke taferelen. Kleine schilferschade aan de rand.

    Blue and white Chinese porcelain. Decorated with domestic scenes. Small chips on the edge.
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #23
    Capodimonte

    Een meerkleurig beeld van een schoenmaker in porselein, gemerkt Capodimonte. Toegevoegd een meerkleurig beeld van een meisje in biscuit.

    A multicolored porcelain figure of a shoemaker, marked Capo Di Monte. Also included is a multicolored biscuit figure of a girl.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #96

    Porseleinen Christusbeeld, polychroom in pasteltinten.

    Porcelain Christ figure, polychrome in pastel colors.
    Online only
    Dim. Hoogte 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #157

    Een Chinees schilderij op zijde in faux bamboe lijst. Met de voorstelling van een vogel op bloesemtak, loerend naar kleine kreeftjes in het water. Naar de Kacho traditie.

    A Chinese painting on silk in a faux bamboo frame. Depicting a bird on a blossom branch, peering at small crayfish in the water. In the Kacho tradition.
    Online only
    Dim. 28/33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    Japanse ingekleurde houtsnede van een acteur uit het kabuki theater.

    Japanese colored woodcut of an actor from the kabuki theater.
    Online only
    Dim. 35/24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #98

    Een lot met Zuid-Oost-Aziatische oorsprong bestaande uit een set boeksteunen en een dekselpot. Allen hout met olifanten in het decor.

    A lot of South-East Asian origin consisting of a set of bookends and a lidded pot. All wood with elephants in the decoration.
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #89

    Set van 2 bordjes in Chinees porselein. Famille rose en verte met schilferschade aan de rand.

    Set of 2 plates in Chinese porcelain. Famille rose and verte with flake damage to the edge.
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #62

    Set van drie kraagvaasjes in Chinees porselein. Famille rose decor.

    Set of three collar vases in Chinese porcelain. Famille rose.
    Online only
    Dim. Hoogte 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #57

    Een lot van 4 houten kaders met messing beslag, 2 sets van 2, Indisch werk.

    A lot of 4 wooden frames with brass fittings, 2 sets of 2, Indian work.
    Online only
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #43

    Set van twee bolvormige dekselvaasjes in Chinees porselein. Famille rose decor.

    Set of two spherical covered vases in Chinese porcelain. Famille rose.
    Online only
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #207
    Vieux Bruxelles

    Een wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.

    A white porcelain Vieux-Bruxelles bowl with gilded edges and organic decoration. Included is an antique lusterware bag with damage, and a white porcelain bag with dish and floral decoration.
    Online only
    Dim. 11 x Ø21,5cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #32
    Distel

    Groot sierbord, gemerkt ‘Blauw Delft, Distel’

    Large decorative plate, marked 'Blue Delft, Distel'
    Online only
    Dim. Ø 35.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #54

    Set van 2 kleine gemberpotten gedecoreerd met menselijke figuren. De fo-honden op het deksel zijn gerestaureerd.

    Set of 2 small ginger jars decorated with human figures. The foo dogs on the lid have been restored.
    Online only
    Dim. Hoogte 13, 15.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #172

    “Universal”. Een antieke porseleinen bedpan, S. Maw.Son & Sons London.

    "Universal." An antique porcelain bedpan, S. Maw.Son & Sons London.
    Online only
    Dim. 11 x 33 x 27 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #176
    Bavaria

    Een dekselvaas met florale decoratie, gemerkt Bavaria.

    A lidded vase with floral decoration, marked Bavaria.
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #45

    Een antieke houten textielstempel, vermoedelijk Indonesisch.

    An antique wooden textile stamp, presumably Indonesian.
    Online only
    Dim. 15 x 17 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #42

    Chinees porseleinen vaas met afbeelding van een reiger. Bodem is voorzien van een gat om om te bouwen naar tafellamp.

    Chinese porcelain vase with an image of a heron. Bottom has a hole for conversion into a table lamp.
    Online only
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41

    Een lotje porseleinen borden met figuren naar de middeleeuwen, sommige gemerkt Porcelaine Opaque Boch Luxemburg. 8 grote en 5 kleine waarvan 1 beschadigd.

    A set of porcelain plates with figures from the Middle Ages, some marked Porcelaine Opaque Boch Luxembourg. 8 large and 5 small, one of which is damaged.
    Online only
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #211

    "Ghau". A gilded Tibetan portable altar with leather attachments.
    Online only
    Dim. 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112

    Koffieservies ‘tete a tete’. Rosenthal, CHIPPENDALE decor.

    Coffee set 'tete a tete'. Rosenthal, CHIPPENDALE design.
    Online only
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #227

    Een lot van 4 zwarte bloempotjes, waaronder van Scheurich Germany.

    A lot of 4 black flowerpots, including one from Scheurich Germany.
    Online only
    Dim. h - 16 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #29
    Boch Belgium

    Boch Dordrecht BFK Made in Belgium, een koffieset bestaande uit een koffiepo, een suikerpot en een melkkan. Van de suikerpot is één oor gelijmd en de melkkan heeft schilferschade aan de schenktuit en aan de voet. Circa 1890.

    Boch Dordrecht BFK Made in Belgium, a coffee set consisting of a coffee pot, a sugar bowl, and a creamer. One handle of the sugar bowl has been glued and the creamer has flake damage on the spout and base. Circa 1890.
    Online only
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #74

    Een groot lot kerkelijke literatuur e.a. (Fabliaux du Moyen Age 1848, Les Vacances par la Comtesse de Ségur 1896).

    A large lot of religious literature and others (Fabliaux du Moyen Age 1848, Les Vacances by the Countess de Ségur 1896).
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een paar porseleinen vazen, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Set of 2 vases, famille rose. Marked at the bottom.
    Online only
    Dim. Hoogte 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    Abstracte lithografie, gedrukt in het Frans Masereelcentrum voor grafiek te Kasterlee. Onleesbaar gesigneerd en voorzien van een droogstempel.

    Abstract lithograph, printed at the Frans Masereel Centre for Graphics in Kasterlee. Signed illegibly and stamped with a dry seal.
    Online only
    Dim. 45/67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #40

    Chinees dekselvaasje, famille verte. Toegevoegd een beeldje van een man met zwarte baard.

    Chinese lidded vase, famille verte. Included is a figurine of a man with a black beard.
    Online only
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #182

    Een zamakken beeld van een musicerende dame, naar Moreau.

    A zamak sculpture of a lady playing music, in the style of Moreau.
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #152

    “Romantisch tafereel”, een kleurenets, circa 1970, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 86/120.

    "Romantic scene", a color etching, circa 1970, signed and numbered 86/120 outside the plate.
    Online only
    Dim. 17 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #217

    Een set van 2 bijzettafeltjes waarvan enkel het kleinste met glazen blad.

    A set of 2 side tables, with only the smallest one having a glass top.
    Online only
    Dim. 50 x 44 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #33

    Dekselpotje van Capodimonte aardewerk. Versierd met puttis.

    Lidded pot in Capo di Monte pottery. Decorated with putti.
    Online only
    Dim. Hoogte 18, Ø 19 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #121

    Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.

    Colored engraving, map of Brazil.
    Online only
    Dim. 50/59 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #115

    Lot van religieuze objecten. Wierookvat, processielamp, wijwatervat, twee kadertjes en enkele decoratieve siermatjes.

    Lot of religious items. Censer, procession lamp, holy water font, two frames, and several decorative doilies.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40

Online-Only Varia 28 April 2025

Op Maandag 28 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday April 28, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

28 April 2025 22:00

Auction day: 28 April 2025 22:00