“Delphi”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.
Jos Hendrickx
Period: 196-1971

"Delphi," a watercolor on paper, monogrammed JH.
Dim. 47 x 64 cm
SKU: 2502250372.
Categories: Aquarel, XXe eeuw.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 60 / 80

Other lots by Hendrickx

  • #239
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Zittende figuur”, een tekening, zwart krijt op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Sitting figure," a drawing, black chalk on paper, monogrammed JH.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Landschap”, een aquarel op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Landscape", a watercolor on paper, monogrammed JH.
    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #379
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Elzeritte”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gestempeld: Atelier Jos Hendrickx.

    "Elzeritte," a painting, oil on canvas, stamped on the back: Atelier Jos Hendrickx.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #242
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    Dim. 47 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00