Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Ernest Claes

Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.
Online only
SKU: 2305220261.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #261
Estimate: € 100 / 150

Other lots by Claes

  • #267
    Ernest Claes

    Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.
    Online only
    Estimate: € 60 / 100

  • #5

    Twee verschillende antieke kandelaars.

    Deux chandeliers anciens différents.
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #294
    Jos Van Steen

    “Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #20

    Twee groepen van meerkleurig porselein, bestaande uit een XVIIe eeuws koppel en een vrouw met schaapje. Bijgevoegd een biscuit groep van een koppel met schaapje met Limogesmerk.

    Deux groupes en porcelaine polychrome, composés d'un couple du 17ème siècle et d'une femme avec un mouton. Ainsi qu’un groupe en biscuit d'un couple au mouton avec marque de Limoges.
    Online only
    Dim. h: 16, 23 & 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #165

    Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.

    Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.
    Online only
    Dim. 151 x 68 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252

    Twee bewerkte runderhoorns.

    Deux cornes de bovins décorées.
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #274

    Online only
    Dim. 36 x 20 cm
  • #13
    Sitzendorf

    Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #248
    V. Guffens

    “Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.
    Online only
    Dim. 29 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144

    Un phare en bois patiné. Porte un monogramme en bas.
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #48

    Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.

    Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.
    Online only
    Estimate: € 25 / 40

Online-Only 23 Mei 2022

23 May 2022 22:00