Other lots by Claes
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#69Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#201Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#141Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
#111“Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#55Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#90“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#138Val Saint LambertEen asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20 / 25