Other lots in this auction
-
#207Jos Martin
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#3
Een vaas van Chinees porselein met een decor van vogels en bloemen in blauw op celadonkleurige fond. Schade aan de rand.
Vase en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux et de fleurs bleu sur fond céladon. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/45 -
#167
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#257
Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#127
“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#76Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Rivierlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Een grote geëmailleerde ketel en schaal.
Une grande bouilloire et un bol en émail.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#56m. Wallaert
“Moeder met kind”. Een lithografie. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Une lithographie. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 56 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#36
“Dinant - Le Rocher Bayard en 1815”. Een oude lithografie.
« Dinant - Le Rocher Bayard en 1815 ». Une ancienne lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#149Beresford, England
Een verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.
Un porte-bouteille en métal argenté sur soucoupe.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#46B. Seys
“Hooistapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meule de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 cm x 35 cmEstimate: € 35/45 -
#107
Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 5, 8 & 10 cmEstimate: € 100/120